Tento produkt má dopravu
ZDARMA
ESR 800 Rázový utahovák NAREX


Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
1000 spokojených zákazníků

Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 65404195 | EAN | 8590163888352 | ||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
11 879,78 Kč
Ušetříte 843,78 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 9 121 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 11 036 Kč | ||||||
Technická data:
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 500 W
- Otáčky naprázdno: 0–1 700 ot./min, 0–1 700 /min
- Údery při zatížení: 0–2 100 /min
- Max. dotahovací moment: 1 100 Nm
- Rozsah použití: M12–M30
- Upínání: 1/2"
- Upínání na vřetenu: pojistný kroužek
- Délka síťového kabelu: 4,0 m
- Hmotnost: 3,1 kg
Popis:
- nejvýkonnější síťový utahovák na trhu
- pro průmyslovou a stavební výrobu, automobilový průmysl, cargo přepravu, dílenská prostředí, opravárenské a údržbářské provozy, provozní techniku
- jednoduchá aplikace bez nutnosti větší přítlačné síly a absorpce reakčních momentů
- účinný rázový mechanizmus pro povolování a utahování vysokopevnostních metrických šroubových spojů a kotvení a montování stavebních dílců
- dobře vyvážená a ergonomicky tvarovaná konstrukce se změkčujícími doplňky zlepšuje držení, ovládání a manipulaci se strojem
- gumový návlek softgrip chrání materiál před mechanickým poškozením a umožňuje přidržování v nejvíce namáhané části stroje
- oboustranná opasková spona pro výškové práce a jednodušší montáže
Rozsah dodávky:
- opasková spona
- systainer SYS-TL 2
| Příkon | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno | 1700 min-1 |
| Max. kroutící moment | 1100 Nm |
| Počet rázů | 2100 min-1 |
| Upnutí nástroje | Čtyřhran 1/2" |
| Balení | Plastový kufr |
| Váha | 3.1 kg |
Podobné produkty
Utahovák rázový elektrický, 950w, 1/2", 500nm EXTOL PREMIUM 8890603
-9%
| Příkon: | 950 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 2300 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 500 Nm |
| Počet rázů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Rázový utahovák ESS 350 Güde 58120
-26%
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 3200 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
| Počet rázů: | 4000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD0101F Rázový šroubovák 100Nm,230W
-18%
| Příkon: | 230 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 3600 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 100 Nm |
| Počet rázů: | 3200 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ESR 500 Rázový utahovák NAREX
-7%
| Příkon: | 480 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 2600 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 570 Nm |
| Počet rázů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás