Elektrické okružní pily Lumag
Podkategorie
Průměr kotouče 89
Průměr kotouče 140
Průměr kotouče 160
Průměr kotouče 165
Průměr kotouče 185
Průměr kotouče 190
Průměr kotouče 210
Průměr kotouče 235
Průměr kotouče 270
Průměr kotouče 355
Lumag DS 450T
-5%
- Diamantový řezný kotouč s oboustranným obvodem ke stavební pile STM 450-700
- Průměr 450 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vidiový kotouč WS 700, 700ZN, WS 700T, 700PRO
- Vidiový kotouč ke kolébkové pile WS 700, 700A, 700Z, 700PRO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Okružní pila 1 500 W - 185mm Powerplus POWX0520
-5%
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 64 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48 mm |
Není skladem
Podélný doraz TS 57 Güde 58233
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 250
- Výška sestaveného zařízení v mm: 30
- Délka sestaveného zařízení v mm: 312
Není skladem
Pilový řetěz GEK 57/1,3/⅜" Güde 95021
-9%
- Počet vodících článků: 57
- Šířka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8"
- Délka: 535 mm
Není skladem
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 28t EXTOL PREMIUM 8803250
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 28 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Oregon Pilový řetěz 3/8" 1,3mm ( lišta 10" ) 40 článků pro RACS 2520i / RPMT 520
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
EPK 18 Kotoučová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 60 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Není skladem
Scheppach Vodící lišta 10" (25 cm) 3/8" 1,3 mm pro CSP 2540 / PCS 26
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893006, pila kotoučová, 185mm, 1200w EXTOL PREMIUM 8893003
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 5,1kg
- Kotouč: 185x2x20mm 36T
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
10dílná sada pilových plátků Robust Line, varianta Wood and Metal, se stopkou T BOSCH 2607010542
-3%
- Obsah sady: T 123 X Progressor for Metal
- Zvýraznění výhody (krátké): Základ pro práci se dřevem a kovem
- Text s tvrzením o výkonnosti: Pro dřevo a kov
- (Verze), klíčový důvod RTB: Obsahuje pilové listy, které jsou speciálně určené pro přímé a křivkové řezy s čistými a rychlými výsledky
Není skladem
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100219
-15%
- Průměr mm: 25,4
- Otvor mm: 20,000
- Silné mm: 1,5
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640804
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640787
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640775
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640645
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-20%
Není skladem
Okružní pila 1 800 W - 210mm Powerplus POWX0550
-8%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 210 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 52 mm |
Není skladem
2 ks Pilový plátek HSS na kov 75/12 Kreator KRT041030
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na kov, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Mají délku 75 mm a 12 zubů na palec (TPI).
Není skladem
Makita N5900B Ruční kotoučová pila 235mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 235 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 85 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 60 mm |
Není skladem
Fzo 2111 dámské zahr. rukavice fieldmann
-21%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2111Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Není skladem
Náhradní řetěz k 95167 Güde 95168
-28%
- Položka: Řetěz Oregon
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 420
Není skladem
Pilový pás 1826 x 10 x 0,65 mm - 6z/1" k pile GBS 250 Güde 83819
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 1826
- Výška sestaveného zařízení v mm: 10
- Délka sestaveného zařízení v mm: 0,65
Není skladem
Pilový kotouč HM 305 x 25,4 mm - 40z Güde 54986
-25%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč HM 165 x 20 MM, 24Z Güde 58333
-10%
- Průměr pilového kotouče: 165 mm
- Středový otvor : 20 mm
- Délka: 165 mm
- Výška: 2,6 mm
Není skladem