Elektrické okružní pily Hecht
Podkategorie
Průměr kotouče 89
Průměr kotouče 140
Průměr kotouče 160
Průměr kotouče 165
Průměr kotouče 185
Průměr kotouče 190
Průměr kotouče 210
Průměr kotouče 235
Průměr kotouče 270
Průměr kotouče 355
SNOW SHOES L - protiskluzové boty
-7%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-7%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
001060D - pilový řezný kotouč
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Makita D-51079 kotouč pilový dřevo SPECIALIZED 165x1.5x20mm 16Z =new D-81050
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 9001 pilové listy t-dřevo+ fieldmann
-27%
- 2x T 118 A – Dřevo 2 – 15 mm, PVC; čistý řez
- 2x T 101 AO – Dřevo 5 – 50 mm; rychlý řez
- 2x T 144 D – Dřevo 3 – 30 mm; čistý řez
- 2x T 101 B – Dřevo 3 – 30 mm, Epoxid do 30 mm; čistý řez
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9016 řetěz 14 pro fzp 2000 fieldmann
-21%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 52
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 14"/355 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9029-a řetěz pro fzp 70805 fieldmann
-9%
- Dělení řetězu: 3/8´
- Šířka vodící drážky: 1,1mm
- Počet článků: 45
- Pro lišty o délce 30 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzo 6010 pracovní rukavice fieldmann
-36%
- Spodní část vyrobena ze syntetiky kůže
- Zesílená dlaňová vystýlka pro tlumení vibrací
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz pro pilu aku tgsli201286 TOTAL TGTSC51201
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilové listy kulaté, 3dílná sada Güde 54990
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ruční okružní pila KS 55-1300 Güde 58123
-24%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 38 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 84t EXTOL PREMIUM 8803254
-8%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 84 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 54t EXTOL PREMIUM 8803252
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lišta - 38cm solo by AL-KO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Univerzální kryt řetězu solo® by AL-KO
- Univerzální plastový kryt řetězu v rozměru 45 x 19 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta k minipile AL-KO CSM 1815 18V
- Náhradní lišta k akumulátorové minipile AL-KO CSM 1815 18VOriginální vodící pišta k minipile AL-KO CSM 1815 18V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191X04-8 řetěz pilový 45cm 1.1mm 0.325" .043" 70čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 210 x 30 x 2,4 mm, 36 Z ) pro PL 75 / HS 81 S / HS 80 / HM 210 L
-13%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PS-EPL 120 Ochranný kryt proti odlétajícím třískám NAREX
-3%
- pro EPL 12-7 BE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás ( 2360 x 12 x 0,5 mm, 4 TPI) pro Basa 3 / Basato 3
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 12 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 4
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás ( 1490 x 6 x 0,36 mm, 24 TPI) pro Basa 1 / Basato 1
-2%
- Délka pásu: 1490 mm
- Šířka pásu: 6 mm
- Tloušťka pásu: 0.36 mm
- Počet zubů na palec: 24
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás (2360 x 15 x 0,5 mm, 4 TPI) pro Basa 3 / Bassato 3
-2%
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 15 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 4
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 305 x 30 x 3 mm, 48 Z ) pro HM 305 SL / HM 140 L
-2%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CS1300 elektrická okružní pila 190 mm
-2%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 68 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 41 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Pilový řetěz .325" 1,5 mm ( lišta 20" ) 78 článků pro PRCS 6250
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 500 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 305 x 30 x 3 mm, 60 Z ) pro HM 305 SL / HM 140 L
-2%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 255 x 30 x 2,2 mm, 48 Z ) pro HS 105 / HM 254
-2%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás