Elektrické okružní pily FIELDMANN
PodkategorieFdk 201302-e kotouč.pila+laser fieldmann
-32%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 200802-e kotoučová pila fieldmann
-33%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 140 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 0 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201202-e kotoučová pila fieldmann
-35%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Ferm CSM1041P - Okružní pila 1050W 190 mm
-13%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 68 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 46 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Okružní pila 1 500 W - 185mm Powerplus POWX0520
-5%
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 64 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48 mm |
Není skladem
Ruční okružní pila KS 55-1300 Güde 58123
-25%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 38 mm |
Není skladem
EPK 18 Kotoučová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 60 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893006, pila kotoučová, 185mm, 1200w EXTOL PREMIUM 8893003
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 5,1kg
- Kotouč: 185x2x20mm 36T
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
Okružní pila 1 800 W - 210mm Powerplus POWX0550
-8%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 210 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 52 mm |
Není skladem
Pila kotoučová, 1400w, 185mm TOTAL TS1141856
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 5,2kg
- Kotouč: 185x20mm
- Napětí/frekvence: 220-240V/50-60Hz
Není skladem