Elektrická míchadla EXTOL PREMIUM
Míchadlo stavebních směsí, dvourychlostní, 1600w EXTOL PREMIUM 8890601
-7%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 650 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo stavebních směsí, 1200w EXTOL PREMIUM 8890600
-7%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 650 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo stavebních směsí, 850w EXTOL PREMIUM 8890611
-5%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | Sklíčidlo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita UT1400 Míchadlo 1150W
-12%
| Příkon: | 1150 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 580 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo narex EMX 1600
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo 850W SKIL 1608AA
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 550 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Kotoučová metla WS 2 100x600 SW10 Protool 614223
-68%
- Délka: 600 mmMíchací koš: 100 mmMnožství míchaného materiálu: 13 - 20 kg
Není skladem
Protool 614224 Metla WS2 120x600 SW10
-82%
- Délka: 600 mmMíchací koš: 120 mmMnožství míchaného materiálu: 13 - 20 kg
Není skladem
Míchadlo stavebních směsí 1 200 W Powerplus POWE80070
-6%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 700 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem