Drtiče větví, štěpkovače Gamul
PodkategorieŠtěpkovač dřeva HC100 GAMUL - Lumag Germany
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Max. průměr dřeva: | 80 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - ihned k odběru
Štěpkovač dřeva GAMUL HC10SB - Lumag Germany
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
GTM GTS 1300 G drtič větví s benzinovým motorem
-12%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 8.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
DRTIČ ZAHR.OD EL SOLO BY AL-KO DUO 2500
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Samovtahování větví: | Ano |
Není skladem