Drtiče větví, štěpkovače AL-KO
PodkategorieEasy Crush LH 2810 AL-KO
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Skladem - ihned k odběru
MH 2810 Easy Crush AL-KO
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MH 2500 Slice AL-KO
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Vak |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Drtič Odpadu El. Easy Crush 2800 Lh AL-KO
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
DRTIČ ZAHR.OD EL SOLO BY AL-KO DUO 2500
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Samovtahování větví: | Ano |
Není skladem
Podobné produkty
GTM GTS 1300 RG benzinový drtič dřeva s pásovým pojezdem
-12%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 11 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorový zahradní drtič GH 11.7-100 Güde 94409
-24%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 8.6 kW |
| Max. průměr dřeva: | 70 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štěpkovač Lumag RAMBO HC15HV2
-5%
- Technická data: Štěpkovací ústrojí: disk se 2 noži + 1 protinůž
- Podavač: hydraulicky ovládaný válec
- Motor: 4taktní benzínový 2válec, OHV
- Výkon motoru: 16,8 kW při 3600 ot./min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzd 4020-e el. drtič box 2500w fieldmann
-31%
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Weibang WB CH 507 LC
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 50 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorový zahradní drtič GH 4.1-50 Güde 94429
-31%
- Výkon motoru: 4,1 kW • 5,6 HP
- Typ motoru: jednoválcový 4taktní OHV
- Otáčky motoru: 3600 min-1
- Zdvihový objem válce: 212 cm³
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUBERT IROKO 55P
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 50 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach GS 55 elektrický nožový drtič větví 2400 W
-2%
| Výkon: | 2400 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Vak |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTM GTS 900G drtič dřeva s benzinovým motorem
-2%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 7.3 kW |
| Max. průměr dřeva: | 80 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTM GTS 600 E drtič dřeva s elektrickým motorem
-11%
| Výkon: | 2200 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 50 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Nastavitelný komín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štěpkovač Lumag RAMBO HC15H Z, PTO POHON
-8%
| Pohon: | PTO hřídel |
|---|---|
| Výkon: | 35 kW |
| Max. průměr dřeva: | 120 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RES 3044 B elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem
-2%
| Výkon: | 3000 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
VeGA CH1065
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Elektrický štěpkovač GH 2801 SILENT Güde 94374
-26%
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Vak |
Není skladem
Fzd 5015-e ele.zahr. štěpkovač fieldmann
-35%
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Riwall PRO RPS 7058 drtič větví s benzinovým motorem 212 ccm
-9%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.3 kW |
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
Není skladem
Motorový drtič GH 651 B Güde 94396
-30%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Max. průměr dřeva: | 76 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Makita UD2500 Elektrický drtič větví 2500W
-12%
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Proma MZD-15/120 - Motorový zahradní drtič, 15 Hp, 120 mm
-5%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9.7 kW |
| Max. průměr dřeva: | 120 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Weibang WB SH 4003E
| Výkon: | 2400 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Samovtahování větví: | Ano |
Není skladem
Weibang WB CH 1013 LC-D
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9.8 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
GTM GTS 1300 WDG benzinový drtič dřeva s pojezdem
-11%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 11 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
GTM GTS 1300 G drtič větví s benzinovým motorem
-12%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 8.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem