Čerpadla a vodárny Worksite
PodkategoriePodobné produkty
Čerpadlo proudové, 500w, 3080l/h EXTOL CRAFT 414262
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 1"
- Hmotnost: 9kg
- Max. průtok: 3080l/h = 52l/min
- Max. sací hloubka: 9m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PF1100 Kalové čerpadlo nerez 250l/min,1100W
-12%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Použití: | Na čistou a znečištěnou vodu |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová čerpadla na dešťovou vodu GardenPump 18V-2000 BOSCH 06008C4203
-12%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 2,0 Ah
- Kapacita akumulátoru: 2,5 Ah
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bakelitové koleno výtlačného otvoru pro čerpadlo 8895005 EXTOL PREMIUM 8895005A
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DRAIN 9500 Easy AL-KO
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 8500 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TBP 6000/7 AL-KO
- Maximální hloubka ponoru v m 10Maximální dopravní výška v m 55Pohon čerpadla 7 polohMaximální tlak v barech 5.5Maximální průtok l/h 6000Délka kabelu v m 15Maximální velikost zrna v mm 0.5Průměr tlakového potrubí G1 1/4" (41,9 mm)Značka AL-KOProduktová řada PremiumVýkon motoru ve wattech 1000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hydrokontrola AL-KO
- Hydrokontrola AL-KO je tlakový spínač se zpětným ventilem a ochrana proti běhu na sucho v jednom.V kombinaci se zahradním nebo ponorným čerpadlem získáte plnohodnotnou automatickou vodárnu.Díky standardizovanému zapojení je montáž velmi jednoduchá.Hydrokontrola dodává stabilní množství vody (max. 7200 l) při konstantním tlaku.Funkční rozsah tlakového spínače je následující: zapnutí ca 1,8 baru, vypnutí max. 8 baru.S hydrokontrolou AL-KO můžete Vaše čerpadlo přestavit na automatický provoz, bez nutnosti manuálního odpojování čerpadla ze sítě.Jako u všech výrobků AL-KO, hydrokontrola se vyznačuje kvalitním zpracováním a dlouhou životností.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo 750W vícestupňové Powerplus POWXG9540
-14%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 3200 l/hod |
| Dopravní výška: | 22 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo 200W čistá voda Powerplus POWEW67900
-14%
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Průtok: | 3500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kalové čerpadlo 750 W Powerplus POWEW67906
-2%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo do sudu GFP 5201 Güde 94649
-25%
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 5200 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 901 Güde 94246
-10%
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 30 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 414162 čerpadlo ponorné nerezové, 1100w, 16500l/h EXTOL CRAFT 414163
- ⌀ výstupního hrdla: 1 1/2"
- Délka přívodního kabelu: 10m
- Hmotnost (bez kabelu): 7kg
- Max. hloubka ponoru: 7m
Není skladem
Domácí vodárna HWW 1400.3 VF INOX Güde 93909
-30%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 1400 W/P1
- Max. čerpané množství: 4800 l/hod
- Výtlak: 48 m
Není skladem
Kombinované ponorné čerpadlo GS 751 Güde 94643
-24%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 15900 l/hod |
| Dopravní výška: | 8.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Není skladem
Akumulátorové čerpadlo do sudu RFP 18-201-23 Güde 58566
-30%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Maximální průtok: 2000 l/hod
- Výtlak: 7 m
Není skladem
JET 6000-5 Premium AL-KO
- Zdroj pohonu elektrickýpředfiltr anoPříkon W 1 400Rozměry (ŠxD) 51,4x20,8x35,0 cmMax. sací výška v m 8Max. doprav.výška v m 60Max. doprav. množství v l/hod. 6 000Hnací ústrojí čerpadla 5-stupňovéØ sací/ výtlačné větve G 1" (33,3 mm)ochrana běhu na sucho anoHmotnost cca v kg 13,9
Není skladem
Čerpadlo Pon. Tlakové Dive 5500-3 AL-KO
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 30 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
DIVE 5600/44 Automatic AL-KO
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 5600 l/hod |
| Dopravní výška: | 44 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Ponorné kalové čerpadlo GSX 1101 Güde 94604
-30%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 19000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Není skladem
EUROM Flow PRO 550CW
| Výkon: | 550 W |
|---|---|
| Průtok: | 10980 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Náhradní filtrační vložka k filtru pro domácí vodárny Güde 94471
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 65
- Výška sestaveného zařízení v mm: 245
- Délka sestaveného zařízení v mm: 65
Není skladem
EUROM Flow SPV1100i - čerpadlo
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15600 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Riwall PRO REJP 1000 INOX SET zahradní proudové čerpadlo 1000 W s příslušenstvím
-2%
- Příkon: 1000 W
- Max. čerpací výkon: 3500 l/hod
- Max. sací hloubka: 7 m
- Max. výtlačná výška: 44 m
Není skladem