Čerpadla a vodárny Riwall
PodkategorieRiwall PRO REP 1100 INOX univerzální ponorné kalové čerpadlo 1100 W
-8%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO REJP 1000 INOX SET zahradní proudové čerpadlo 1000 W s příslušenstvím
-2%
- Příkon: 1000 W
- Max. čerpací výkon: 3500 l/hod
- Max. sací hloubka: 7 m
- Max. výtlačná výška: 44 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RAJP 2820 SET aku 20V čerpadlo + 4 Ah baterie + nabíječka
-2%
- Typ motoru: aku 20 V, Powerbrush
- Max. sací hloubka: 6 m
- Max. výtlačná výška: 22 m
- Průtok: 2800 l/hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO REWP 1200 INOX automatické ponorné čerpadlo 1200 W
-2%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 6000 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 12 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO REJP 1200 zahradní proudové čerpadlo 1200 W
-2%
- Příkon: 1200 W
- Max. čerpací výkon: 3800 l/hod
- Max. sací hloubka: 7 m
- Typ motoru: 230V, 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO REP 750 univerzální ponorné kalové čerpadlo 750 W
-10%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 12500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Není skladem
Riwall PRO REJP 1200 INOX zahradní proudové čerpadlo 1200 W
-2%
- Příkon: 1200 W
- Max. čerpací výkon: 3800 l/hod
- Max. sací hloubka: 7 m
- Max. výtlačná výška: 48 m
Není skladem
Riwall PRO REHS 1224 F domácí vodárna 1200 W s předfiltrem
-9%
- Příkon: 1200 W
- Max. čerpací výkon: 3800 l/hod
- Max. výtlačná výška: 48 m
- Max. sací hloubka: 7 m
Není skladem
Podobné produkty
Čerpadlo ponorné kalové, nerezové tělo, 1100w, 1600l/h, 15m kabel EXTOL PREMIUM 8895016
-7%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
DIVE 6500/34 AL-KO
| Výkon: | 1000 W |
|---|---|
| Průtok: | 6500 l/hod |
| Dopravní výška: | 34 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
SUB 6500 Classic AL-KO
| Průtok: | 6500 l/hod |
|---|---|
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Min. výška hladiny: | 3 mm |
Skladem - ihned k odběru
Filtr 100/1" k zahradním čerpadlům AL-KO
- Chrání čerpadla, postřikovače, sprchy a další zařízení před nečistotami Filtrační patrona s omyvatelnou filtrační vložkouS mosaznými vložkami pro trvale těsné šroubeníPrůhledné filtrační sklo pro kontrolu stupně znečištěníVčetně spojovacího materiálu 1/1" a 1/3/4"Předfiltr AL-KO 100/1 coulu pro zahradní čerpadla je důležitým doplňkem pro dlouhodobé fungování vašeho vodního čerpadla. Účinně chrání mechanismus čerpadla před opotřebením způsobeným nečistotami, jako je písek a jiné hrubé částice. Nejlepší je objednat předfiltr, když si kupujete zahradní čerpadlo. Je vhodný pro téměř všechna zahradní čerpadla. Díky dodávaným spojovacím kusům v různých velikostech jej lze rychle nainstalovat. Jako originální náhradní díl předfiltr přesně zapadá a je dodáván se dvěma těsnicími kroužky. Navíc je snadno omyvatelný a velmi odolný, a to i při nepřetržitém používání. Obzvláště praktické: filtr je průhledný, aby bylo možné okamžitě rozpoznat a odstranit cizí tělesa a nečistoty. Max. Pracovní tlak 6 bar. Průtok při 2 barech je 3000 l/h.
Skladem - ihned k odběru
SUB 10000 DS Comfort AL-KO
| Výkon: | 450 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
AL-KO HWA 3600 Easy
- Tlakoměr žádný / žádnéTlakový spínač elektronickyPohon čerpadla 1 polohaKlíč na filtr neMaximální sací výška v m 8Maximální průtok l/h 3600Akustický výkon LwA[dB(A)] 74Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Garantovaná hlučnost [db (A)] 76Maximální dopravní výška v m 38Filtr anoMaximální tlak v barech 3.8Průměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Značka AL-KOProduktová řada EasyVýkon motoru ve wattech 850
Skladem - ihned k odběru
JET 3600 Easy AL-KO
- Maximální dopravní výška v m 38Maximální průtok l/h 3600Akustický výkon LwA[dB(A)] 74Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Pohon čerpadla 1 polohaOchrana proti chodu nasucho neMaximální tlak v barech 3.8Filtr anoGarantovaná hlučnost [db (A)] 76Klíč na filtr nePrůměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální sací výška v m 8Výkon ve wattech 850Značka AL-KOProduktová řada Easy
Skladem - ihned k odběru
JET 3000 INOX AL-KO
- Maximální tlak v barech 3.5Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Dopravní výška 35 m max. l/h 3100Ochrana proti chodu nasucho nePohon čerpadla 1 polohaFiltr neAkustický výkon LwA[dB(A)] 74Výkon ve wattech 650Garantovaná hlučnost [db (A)] 76Maximální průtok l/h 3100Maximální sací výška v m 8Průměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Klíč na filtr neMaximální dopravní výška v m 35Značka AL-KOProduktová řada Easy
Skladem - ihned k odběru
DRAIN 10000 INOX Comfort AL-KO
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 10000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Kalové čerpadlo 900 W nerez Powerplus POWEW67915
-21%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Ponorné kalové čerpadlo GS 4003 P Güde 94638
-6%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové čerpadlo do sudu RFP 12-201-04 Güde 58492
-6%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 12 V
- Max. průtok: 1.500 l/hod
- Max. výtlačná výška: 11 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo do sudu GFP 5201 Güde 94649
-25%
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 5200 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo GS 4002 P Güde 94630
-24%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Min. výška hladiny: | 85 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Předsazený filtr pro zahradní čerpadla Güde 94460
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 120
- Výška sestaveného zařízení v mm: 195
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo GS 1103 PI Güde 94639
-6%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo do vrtu, 370w, 72m, 1500l/h, 75mm, 1" EXTOL PREMIUM 8895061
-7%
- ⌀ výstupního hrdla: 1"
- Délka přívodního kabelu: 40m
- Hmotnost (bez kabelu): 10,1kg
- Max. hloubka ponoru: 100m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 901 Güde 94246
-6%
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 30 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HW 3000 Inox Classic AL-KO
- Napětí 230 VPříkon 650 WProduktová řada ClassicMezní tlak 2.8 barZdroj pohonu elektrický motorObjem tlakové nádoby v litrech 17Rozměry (ŠxD) 43,5x27,0x50,5 cmMax. sací výška v m 8mMax. doprav. výška v m 35Max. dopravní množství l/hod 3 100Hnací ústrojí čerpadla 1-stupňovéØ sací/ výtlačné větve G 1" (33,3 mm)Hmotnost cca v kg 10,8Pohon Elektrický
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné kalové, 750w, 18000l/h=300l/min EXTOL PREMIUM 8895001
-7%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 18000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Domácí vodárna HWW 1400.3 VF INOX Güde 93909
-28%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 1400 W/P1
- Max. čerpané množství: 4800 l/hod
- Výtlak: 48 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skříňka řídící pro čerpadlo do vrtu, pro čerpadlo 8895063 EXTOL PREMIUM 8895063P
- Technické parametry: pro čerpadlo 8895063
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: s vnitřním vybavením: spínač+kondenzátor+jistič+svorkovnice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové zahradní čerpadlo GP 18-401-30 Güde 58564
-26%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Maximální průtok: 2400 l/hod
- Výtlak: 20 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinované ponorné čerpadlo GS 751 Güde 94643
-24%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 15900 l/hod |
| Dopravní výška: | 8.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás