Čerpadla a vodárny HERON
PodkategorieČerpadlo motorové kalové 6,5hp, 1300l/min HERON 8895105
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: G3"/3"
- Hmotnost: 50kg
- Max. průchodnost: až 23mm
- Max. přepravní objem: 1300l/min = 78m3/hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo motorové proudové 5,5hp, 600l/min HERON 8895101
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 2"/2" (51mm)
- Hmotnost: 24kg
- Max. přepravní objem: 600l/min = 36m3/hod
- Max. sací hloubka: 7m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo motorové kalové 9hp, 1210l/min HERON 8895106
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: G3"/3"
- Hmotnost: 73kg
- Max. průchodnost: až 30mm
- Max. přepravní objem: 1210l/min = 72,6m3/hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo motorové proudové 6,5hp, 1100l/min HERON 8895102
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 3"/3" (76mm)
- Hmotnost: 27kg
- Max. přepravní objem: 1100l/min = 66m3/hod
- Max. sací hloubka: 7m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo motorové tlakové 6,5hp, 500l/min HERON 8895109
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: 2" (50mm)
- Hmotnost: 32kg
- Max. přepravní objem: 500l/min =30m3/h
- Max. sací hloubka: 8m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Filtrační vložka AL-KO 250/1"
- Filtrační vložka pro předfiltr domácí vodárny AL-KO 250/1 palce (Prod. č. 113721)Používá se v domácích vodárnáchVhodný pro ochranu proti písku a pevným částicímVyroben z vysoce kvalitního voděodolného plastu (80 mikronů)Snadné čištění
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné kalové, nerezové tělo, 1100w, 1600l/h, 15m kabel EXTOL PREMIUM 8895016
-7%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 15000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
DIVE 6500/34 AL-KO
| Výkon: | 1000 W |
|---|---|
| Průtok: | 6500 l/hod |
| Dopravní výška: | 34 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
SUB 6500 Classic AL-KO
| Průtok: | 6500 l/hod |
|---|---|
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
| Min. výška hladiny: | 3 mm |
Skladem - ihned k odběru
Filtr 100/1" k zahradním čerpadlům AL-KO
- Chrání čerpadla, postřikovače, sprchy a další zařízení před nečistotami Filtrační patrona s omyvatelnou filtrační vložkouS mosaznými vložkami pro trvale těsné šroubeníPrůhledné filtrační sklo pro kontrolu stupně znečištěníVčetně spojovacího materiálu 1/1" a 1/3/4"Předfiltr AL-KO 100/1 coulu pro zahradní čerpadla je důležitým doplňkem pro dlouhodobé fungování vašeho vodního čerpadla. Účinně chrání mechanismus čerpadla před opotřebením způsobeným nečistotami, jako je písek a jiné hrubé částice. Nejlepší je objednat předfiltr, když si kupujete zahradní čerpadlo. Je vhodný pro téměř všechna zahradní čerpadla. Díky dodávaným spojovacím kusům v různých velikostech jej lze rychle nainstalovat. Jako originální náhradní díl předfiltr přesně zapadá a je dodáván se dvěma těsnicími kroužky. Navíc je snadno omyvatelný a velmi odolný, a to i při nepřetržitém používání. Obzvláště praktické: filtr je průhledný, aby bylo možné okamžitě rozpoznat a odstranit cizí tělesa a nečistoty. Max. Pracovní tlak 6 bar. Průtok při 2 barech je 3000 l/h.
Skladem - ihned k odběru
SUB 10000 DS Comfort AL-KO
| Výkon: | 450 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
AL-KO HWA 3600 Easy
- Tlakoměr žádný / žádnéTlakový spínač elektronickyPohon čerpadla 1 polohaKlíč na filtr neMaximální sací výška v m 8Maximální průtok l/h 3600Akustický výkon LwA[dB(A)] 74Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Garantovaná hlučnost [db (A)] 76Maximální dopravní výška v m 38Filtr anoMaximální tlak v barech 3.8Průměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Značka AL-KOProduktová řada EasyVýkon motoru ve wattech 850
Skladem - ihned k odběru
JET 3600 Easy AL-KO
- Maximální dopravní výška v m 38Maximální průtok l/h 3600Akustický výkon LwA[dB(A)] 74Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Pohon čerpadla 1 polohaOchrana proti chodu nasucho neMaximální tlak v barech 3.8Filtr anoGarantovaná hlučnost [db (A)] 76Klíč na filtr nePrůměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální sací výška v m 8Výkon ve wattech 850Značka AL-KOProduktová řada Easy
Skladem - ihned k odběru
JET 3000 INOX AL-KO
- Maximální tlak v barech 3.5Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Dopravní výška 35 m max. l/h 3100Ochrana proti chodu nasucho nePohon čerpadla 1 polohaFiltr neAkustický výkon LwA[dB(A)] 74Výkon ve wattech 650Garantovaná hlučnost [db (A)] 76Maximální průtok l/h 3100Maximální sací výška v m 8Průměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Klíč na filtr neMaximální dopravní výška v m 35Značka AL-KOProduktová řada Easy
Skladem - ihned k odběru
DRAIN 10000 INOX Comfort AL-KO
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 10000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Kalové čerpadlo 900 W nerez Powerplus POWEW67915
-21%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 13000 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - ihned k odběru
Ponorné kalové čerpadlo GS 4003 P Güde 94638
-6%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové čerpadlo do sudu RFP 12-201-04 Güde 58492
-6%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 12 V
- Max. průtok: 1.500 l/hod
- Max. výtlačná výška: 11 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo do sudu GFP 5201 Güde 94649
-25%
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 5200 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo GS 4002 P Güde 94630
-24%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Min. výška hladiny: | 85 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Předsazený filtr pro zahradní čerpadla Güde 94460
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 120
- Výška sestaveného zařízení v mm: 195
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo GS 1103 PI Güde 94639
-6%
| Výkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo do vrtu, 370w, 72m, 1500l/h, 75mm, 1" EXTOL PREMIUM 8895061
-7%
- ⌀ výstupního hrdla: 1"
- Délka přívodního kabelu: 40m
- Hmotnost (bez kabelu): 10,1kg
- Max. hloubka ponoru: 100m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo do vrtu, 570w, 105m, 1920l/h, 88mm, 1" EXTOL PREMIUM 8895062
-9%
- ⌀ výstupního hrdla: 1"
- Délka přívodního kabelu: 50m
- Hmotnost (bez kabelu): 13,4kg
- Max. hloubka ponoru: 100m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné kalové, 750w, 18000l/h=300l/min EXTOL PREMIUM 8895001
-7%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 18000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Domácí vodárna HWW 1400.3 VF INOX Güde 93909
-28%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 1400 W/P1
- Max. čerpané množství: 4800 l/hod
- Výtlak: 48 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skříňka řídící pro čerpadlo do vrtu, pro čerpadlo 8895063 EXTOL PREMIUM 8895063P
- Technické parametry: pro čerpadlo 8895063
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: s vnitřním vybavením: spínač+kondenzátor+jistič+svorkovnice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové zahradní čerpadlo GP 18-401-30 Güde 58564
-26%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Maximální průtok: 2400 l/hod
- Výtlak: 20 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinované ponorné čerpadlo GS 751 Güde 94643
-24%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 15900 l/hod |
| Dopravní výška: | 8.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás