Brusky Lumag
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Lumag DS 450S
-5%
- Diamantový řezný kotouč
- Průměr 450 mm
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350S SEGMENT (červený)
-5%
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350T TURBO (zelený)
-5%
- Diamantový řezný kotouč.
- průměr 350x300
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350G (žlutý)
-5%
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
5x Brusný papír 3 x 90 - G40 Kreator KRT210003
-7%
- Systém uchycení: Suchý zip
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 93 x 230 B G40 Kreator KRT202503
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 93 x 230 A G180 Kreator KRT202008
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 93 x 187 G120 Kreator KRT201507
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 93 x 185 G120 Kreator KRT201007
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 90 x 185 XQ G180 Kreator KRT200508
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 90 x 185 XQ G120 Kreator KRT200507
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 90 x 185 XQ G80 Kreator KRT200505
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný nylonový kartáč 100mm Kreator KRT150112
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný nylonový kartáč 75mm Kreator KRT150111
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný měděný kartáč 75mm Kreator KRT150110
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný nylonový kartáč 75mm Kreator KRT150106
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč segmentový 230mm EXPERT Kreator KRT084102
-7%
- Rozměr: 230 x 22,2 x 2,6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč celoobvodový 125mm PREMIUM TURBO Kreator KRT083101
- Rozměr: 125 x 22,2 x 2,2 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GB801 Dvoukotoučová bruska 205mm,550W
-12%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 205 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Brusný pás z karbidu křemíku - zrnitost 180
-4%
- Brusný pás z karbidu křemíku 10 x 330 mm na tkaninovém podkladu odolném roztržení.Na broušení a odhrotování skla a keramiky.
- Také na broušení mědi, oceli a šedé litiny.Zrnitost 180
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímá bruska se 710 W, s nízkými otáčkami FLEX H 1105 VE 230/CEE
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 6500 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita BO4555 Vibrační bruska 112x100mm,200W
-12%
- Příkon: 200 W
- Počet otáček: 14.000 min-1
- Počet kmitů: 28.000 min-1
- Oscilační obvod (O): 1,5 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na opracování stěn a stropů - žirafa FLEX GE 5 230/CEE
-2%
- Příkon 500 WVýkon 270 WOtáčky při chodu naprázdno 1100-1650 ot/minØ brusného kotouče 225 mmUpnutí nástroje suchý zipÚhel pro náklon na hlavě 100 °Délka 1520 mmDélka kabelu 5,0 mHmotnost 3,9 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na opracování stěn a stropů - žirafa FLEX GE 5 +TB-L+SH 230/CEE
- Příkon: 500 WVýkon: 270 WOtáčky kulaté hlavy: 1100-1650 ot/minÚhel pro náklon na hlavě: 100 °Průměr brusného talíře: 225 mmDélka brusky: 1520 mmUpnutí nástroje: Suchý zipBalení: Textilní taškaHmotnost: 3,90 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SUPRAFLEX, speciální bruska na lakované povrchy, dřevo, kámen a kov FLEX SE 14-2 125 Set 230/CEE
- Max. Ø unášecího kotouče 125 mmOtáčky při chodunaprázdno 600-2100 ot/minPříkon 1400 WVýkon 880 WUpnutí nástroje M 14Rozměry (d x š x v) 365x150x120 mmDélka kabelu 4,0 mHmotnost 2,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ergonomická leštička s regulací FLEX PE 14-3 125 230/CEE
-6%
| Průměr kotouče: | 160 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 3700 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska excentrická aku share20v, 125mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891846
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusné kotouče 75 x 10 x 20mm K 120/400, 2dílná sada Güde 55232
-19%
- Použití brusného kotouče: do stolní brusky
- Určení kotouče: kov
- Vnitřní průměr kotouče: 20 mm
- Tloušťka kotouče: 20 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás