Brusky Lumag
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Lumag DS 450S
-5%
- Diamantový řezný kotouč
- Průměr 450 mm
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350S SEGMENT (červený)
-5%
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350T TURBO (zelený)
-5%
- Diamantový řezný kotouč.
- průměr 350x300
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350G (žlutý)
-5%
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Brusný pás 150x1220 pro BP-150 zr.100
-6%
- Brusný pás pro BP-150, BPK-250 zrnitost 100. Vhodný pro broušení dřeva za sucha. Vlastnosti
- vhodný na broušení v pásových bruskách provedení bez děrpodklad - plátno posyp – korund (polootevřená struktura) pojivo – syntetická pryskyřice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX648 - Rohová delta bruska 65W
| Výkon: | 65 W |
|---|---|
| Rychlost kmitání: | 11000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL PREMIUM 8892021
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska přímá aku 3,6v li-ion, 1300mah, usb nabíjení EXTOL CRAFT 402200
- Baterie: 3,6V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 0,24kg
- Kapacita baterie: 1300mAh
- Nabíjení baterie cca: 3-5hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1300 Wattů úhlová bruska s bezuhlíkovým motorem, 125 mm FLEX L 13-10 125-EC 230/CEE
-7%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1300 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Chytrá aku-leštička 10,8 V, rotační a excentrická FLEX PXE 80 10.8-EC/2.5 P-Set
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Průměr kotouče: | 75 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč segmentový 350 x 25,4 x 12mm LSS Laser-cut L001220
-7%
- Průměr kotouče: 350 mm
- Výška segmentu: 12 mm
- Upínací otvor: 25,4 mm
- Řezný typ: segmentový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3X Brusný pás sada 13 x 457mm G40-80-120 Kreator KRT261001
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3x Brusný pás 100 x 610 G120 Kreator KRT243007
-2%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 150 mm G180 Kreator KRT231008
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 3 x 90 - G120 Kreator KRT210007
-7%
- Systém uchycení: Suchý zip
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 115 x 230 G240 Kreator KRT203009
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč celoobvodový 115mm PREMIUM Kreator KRT081101
-8%
- Rozměr: 115 x 22,2 x 1,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
POLISHFLEX, leštička s variabilními otáčkami a vysokým točivým momentem FLEX PE 14-2 150 230/CEE
-2%
- Max. Ø podpěrného kotouče 150 mmMax. Ø leštícího nástroje 200 mmOtáčky při chodu naprázdno 380-2100 ot/minPříkon 1400 WVýkon 880 WUpnutí nástroje M 14Rozměr (d x v) 402x117 mmHmotnost 2,3 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Satinýrka TRINOXFLEX FLEX BSE 14-3 100 230/CEE
-2%
- Příkon 1400 WVýkon 880 WMax. Ø nástroje 125 mmŠířka nástroje 100 mmUpnutí nástroje 19 mmOtáčky při chodu naprázdno 1000-3500 ot/minDélka kabelu 4,0 mHmotnost 2,9 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní dvoukotoučová bruska GDS 125-12 Güde 55234
-25%
| Příkon: | 120 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada brusných kotoučů 150 mm - K 80 k bruskám BTS a GBTS, 3dílná Güde 22141
-24%
- Průměr kotouče: 150 mm
- Zrnitost: K 80
- Obsah balení: 3 ks
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 165
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný kotouč 200 x 25 x 32 mm K80 Güde 55513
-27%
- Použití brusného kotouče: do stolní brusky
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 200 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 32 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska excentrická aku share20v, 125mm, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891847
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska přímá prodloužená, kompozit, pneu FORTUM 4795031
-9%
- Délka: 295mm
- Hmotnost: 0,66kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová s regulací rychlosti, 125mm, 1400w EXTOL INDUSTRIAL 8792014
-8%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 9800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nářadí multifunkční, sada 8ks EXTOL PREMIUM 8803825
-7%
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: HSS segmentový, pilový kotouč pr. 88mm, HCS zanořovací pilový list 34mm, BIM zanořovací pilový list 34mm, 2ks CrV škrabky 52mm, karbidový řezný kotouč pr. 63,5mm, karbidová delta brusná deska 78mm, delta nosič brusných výseků 90mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
LK ø 150×22.2 27 ZA 60 Lamelový kotouč 2v1 pro broušení běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-7%
- Upínání / stopka: Příruba
- ø kotouče: 150 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Zrnitost: R60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
LK ø 150×22.2 27 ZA 40 Lamelový kotouč 2v1 pro broušení běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-13%
- Upínání / stopka: Příruba
- ø kotouče: 150 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Zrnitost: R40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás