Brusky KDR
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Brusný pás 915 x 100 mm, P40 korund BP0915100040K Holzstar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 1 180 x 75 mm, P 80 zirkon BP1180075080Z BOW
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 25 S (400 V) 3101580 Optimum
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 250 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Dvoukotoučová bruska OPTIgrind GU 20 (400 V) 3101520 Optimum
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás, návin 75 mm × 15 m P150, korund BP025M080150K Holzstar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Válcová bruska HOLZSTAR® ZSM 405 5901405
- Max. pracovní šířka: 405 mm
- Rozměry brusného válce: 132×405mm
- Průměr brusného válce: 132 mm
- Průměr odsávacího nátrubku: 100 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 1 220 × 100 mm, P 40 zirkon BP1220100040Z BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na spirálové vrtáky GS-34 8301034 BOW
- Typ broušeného nástroje: spirálové vrtáky pravé
- Průměr vrtáků: 8 – 34 mm (s adaptérem od 3 mm)
- Úhel broušení nástroje: 90°(120° pro průměr vrtáku 26 - 34 mm)-140°
- Otáčky: 3280ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 1 220 × 100 mm, P 100 zirkon BP1220100100Z BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 1 220 × 150 mm, P180 korund BP1220150180K Holzstar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 915 x 100 mm, P150 korund BP0915100150K Holzstar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 915 x 100 mm, P100 korund BP0915100100K Holzstar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 915 x 100 mm, P80 korund BP0915100080K Holzstar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma OS-13P -Ostřící bruska na vrtáky
- Kompaktní bruska PROMA OS-13P s funkcí podbrusu vrtákuBruska je určena pro broušení standardních 2-břitých spirálových vrtáků z materiálů HSS, kobaltu a nebo TiN povlakovaných spirálových vrtáků o průměru 2 až 13 mm. Bruska umožňuje podbroušení řezných hran vytvořením podbrusu vrtáku.Tato bruska na spirálové vrtáky nabízí jednoduché ostření vrtáků s přesnou geometrií hrotu. Je vybavena robustním a odolným motorem, který zajišťuje stabilní výkon. Ergonomická konstrukce umožňuje snadné ovládání a rychlé nastavení. Vysokou přesnost broušení zajišťuje snadné nastavení a upnutí v kleštině. Bruska je ideální pro průměry vrtáků od 2 mm do 13 mm a díky odolnému diamantovému kotouči s dlouhou životností nabízí vynikající výsledky.Bruska je vhodná pro profesionální i domácí dílny, kde je potřeba rychle a efektivně ostřit vrtáky. Ideální pro použití v průmyslovém prostředí, ale i pro hobby řemeslníky při údržbě nářadí. Hlavní výhody
- Přesné a rychlé ostření spirálových vrtáků Ergonomická konstrukce pro pohodlné ovládání Robustní motor zajišťující stabilní výkon Kvalitní brusný kotouč s dlouhou životností Jednoduché nastavení úhlů pro různé typy vrtáků Snadná výměna brusného kotouče i kleštin Lehce přenosná díky malým rozměrům Vývod pro připojení odsávání možnost podbroušení řezných hran - vytvoření podbrusuSoučásti dodávky brusky na vrtáky PROMA OS-13P
- Brusný kotouč CBN Upínací pouzdra - kleštiny ER20, 2-13, 11ks (odstupňováno po 1 mm) Držák upínacího pouzdra - kleštinový upínač ER20Servisní nářadí
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouče řezné na kov, 5ks, 150x2,5x22,2mm EXTOL CRAFT 108030
- Info: EN 12413
- Technické parametry: 150x2,5x22,2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na nástroje NTS 256 5750256 Holzkraft
-13%
- Průměr brusného kotouče : 250 mm
- Průměr obtahovacího kotouče: 200 mm
- Tloušťka brusného kotouče: 50 mm
- Tloušťka obtahovacího kotouče: 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová bruska GBS 750 BOSCH 06012C1020
-12%
- Hmotnost: 3,6 kgUmístění (BE): Rychlejší a pohodlnější broušeníVýhody pro uživatele vč. přesvědčivých důkazů (BE): Udržuje pracovní prostor v čistotě a díky vyšší míře zachycování prachu chrání i vaše plíceRozsah dodávky: <!-- language missing -->Podsekce kategorie produktů: Pásová bruskaRozměry balení (šířka): 153 mmRozměry balení (délka): 390 mmRozměry balení (výška): 185 mmRozměry balení (šířka × délka × výška): 153 x 390 x 185 mmRozměry nářadí (šířka): 140 mmRozměry nářadí (délka): 387 mmRozměry nářadí (výška): 165 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 750 S BOSCH 0601394121
-20%
- Jmenovitý příkon: 750 WVolnoběžné otáčky, od: 2.800 ot/minVolnoběžné otáčky, až: 11.000 ot/minVolnoběžné otáčky: 2.800 – 11.000 ot/minZávit hřídele brusky: M14Ø kotouče: 125 mmHmotnost: 1,8 kgHodnota emise vibrací ah [Broušení povrchu (hrubování)]: 6,5 m/s²Nepřesnost K [Broušení povrchu (hrubování)]: 1,5 m/s²Hodnota emise vibrací ah [Broušení s brusným papírem]: 3,5 m/s²Nepřesnost K [Broušení s brusným papírem]: 1,5 m/s²Umístění (BE): Nová definice výkonu a obratnostiVýhody pro uživatele vč. přesvědčivých důkazů (BE): Lepší chlazení motoru umožňující dlouhodobou práciRozsah dodávky: Kartonová krabicePodsekce kategorie produktů: Úhlová bruskaRozměry balení (šířka): 124 mmRozměry balení (délka): 362 mmRozměry balení (výška): 123 mmRozměry balení (šířka × délka × výška): 124 x 362 x 123 mmRozměry nářadí (šířka): 73 mmRozměry nářadí (délka): 270 mmRozměry nářadí (výška): 100 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 180 mm G120 Kreator KRT231557
-4%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9040RF01 Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2600W
-18%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA6021C Úhlová bruska s elektronikou 150mm,1450W
-18%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1450 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5040RZ1 Úhlová bruska 125mm,SJS,1100W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA452Z Aku úhlová bruska 115mm Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9903 Pásová bruska 533x76mm,1010W
-12%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 440 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás