Brusky KDR
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Lamelový brusný kotouč 115mm G40 Kreator KRT255003
-14%
- Materiál korund : univerzální použití, pro hliník, měkké neželezné kovy a jejich slitiny, běžné druhy konstrukčních ocelí, plasty, dřevo, litiny.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Fibrový brusný kotouč 125 mm G80 Kreator KRT250505
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Fibrový brusný kotouč 125 mm G60 Kreator KRT250504
-4%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3x Brusný pás 50x686 G60 Kreator KRT243601
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3x Brusný pás 100 x 610 G180 Kreator KRT243008
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3x Brusný pás 100 x 610 G80 Kreator KRT243005
-5%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Molitanový leštící disk 160 mm Kreator KRT239012
-4%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Molitanový leštící disk 128 mm Kreator KRT239002
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 3 x 90 na barvu - G240 Kreator KRT210059
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 3 x 90 na barvu - G180 Kreator KRT210058
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 3 x 90 na barvu - G60 Kreator KRT210054
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 93 x 230 A G120 Kreator KRT202007
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný ocelový kartáč 100mm Kreator KRT150109
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč celoobvodový 125mm PREMIUM Kreator KRT081102
-6%
- Rozměr: 125 x 22,2 x 2,0 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita BO5041 Excentrická bruska s regulací 125mm,300W
-12%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 123 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Brusný pás z ušlechtilého korundu - zrnitost 120
-4%
- Brusný pás z ušlechtilého korundu 10 x 330 mm na tkaninovém podkladu odolném roztržení.
- Na broušení kovů, neželezných kovů, dřeva a plastů.Zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
900 W úhlová bruska, univerzálně použitelná, 125 mm FLEX LE 9-11 125 L-Boxx 230/CEE
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1400 W INOXFLEX, specialista pro ušlechtilou ocel a legované oceli, 125 mm FLEX LE 14-7 125 INOX ...
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 7500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2100 W úhlová bruska, 230 mm, obouručná FLEX L 21-6 230 230/CEE
-2%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2100 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SUPRAFLEX, speciální bruska na lakované povrchy, dřevo, kámen a kov FLEX SE 14-2 150 Set 230/CEE
-5%
- Max. Ø unášecího kotouče 150 mmOtáčky při chodunaprázdno 600-2100 ot/minPříkon 1400 WVýkon 880 WUpnutí nástroje M 14Rozměry (d x š x v) 365x200x120 mmDélka kabelu 4,0 mHmotnost 2,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Leštička na malé plochy FLEX PE 8-4 80 230/CEE
-8%
- Max. Ø leštícího nástroje 80 mmMax. Ø unášecího kotouče 75 mmOtáčky při chodunaprázdno 1300-3900 ot/minPříkon 800 WVýkon 350 WUpnutí nástroje M 14Délka kabelu 4,0 mHmotnost 1,8 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 200171-e modelář. bruska fieldmann
-33%
| Příkon: | 175 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 35000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdbp 200901-e pásová bruska fieldmann
-44%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada řezných kotoučů, 2dílná Güde 58092
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 150
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 150
Skladem - do 3-5 dnů u Vás