Brusky KDR
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Brusný pás 1 180 x 75 mm, P 40 zirkon BP1180075040Z BOW
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 1 220 × 100 mm, P 80 zirkon BP1220100080Z BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Leštící kotouč tvrdý , Ø 200 × 20 mm / Ø 16 mm 3107321 Optimum
- Průměr leštícího kotouče : 200 mm
- Tloušťkaleštícího kotouče: 20 mm
- Průměr upnutí leštícíhokotouče : 16 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Leštící kotouč měkký , Ø 200 × 20 mm / Ø 16 mm 3107320 Optimum
-13%
- Průměr leštícího kotouče : 200 mm
- Tloušťkaleštícího kotouče: 20 mm
- Průměr upnutí leštícíhokotouče : 16 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč řezný na ocel/nerez, o 125x1,0x22,2mm EXTOL INDUSTRIAL 8701002
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x1,0x22,2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Papíry brusné delta, bal. 20ks, 93mm, p120, 6 otvorů EXTOL PREMIUM 8803885
- Technické parametry: 93mm, P120, 6 otvorů
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační Delta bruska 100W SKIL 7207AA
-2%
| Výkon: | 100 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 151 x 102 |
| Rychlost kmitání: | 24000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 50x686 pro BKLP-1500 zr.80
-6%
- Brusný pás 50x686 pro BKLP-1500 zr.80Vhodný pro broušení za sucha. Vlastnosti
- vhodný na brusku BKLP-1500 provedení bez děr podklad - plátno posyp – korund (polootevřená struktura) pojivo – syntetická pryskyřice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kartáč vlnitý drát pr. 75 mm - hrníček
-6%
- Kartáč vlnitý drát pr. 75 mm - hrníček
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 150x1220 pro BP-150 zr.100
-6%
- Brusný pás pro BP-150, BPK-250 zrnitost 100. Vhodný pro broušení dřeva za sucha. Vlastnosti
- vhodný na broušení v pásových bruskách provedení bez děrpodklad - plátno posyp – korund (polootevřená struktura) pojivo – syntetická pryskyřice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX648 - Rohová delta bruska 65W
| Výkon: | 65 W |
|---|---|
| Rychlost kmitání: | 11000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL PREMIUM 8892021
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska přímá aku 3,6v li-ion, 1300mah, usb nabíjení EXTOL CRAFT 402200
- Baterie: 3,6V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 0,24kg
- Kapacita baterie: 1300mAh
- Nabíjení baterie cca: 3-5hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1300 Wattů úhlová bruska s bezuhlíkovým motorem, 125 mm FLEX L 13-10 125-EC 230/CEE
-7%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1300 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Chytrá aku-leštička 10,8 V, rotační a excentrická FLEX PXE 80 10.8-EC/2.5 P-Set
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Průměr kotouče: | 75 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč segmentový 350 x 25,4 x 12mm LSS Laser-cut L001220
-7%
- Průměr kotouče: 350 mm
- Výška segmentu: 12 mm
- Upínací otvor: 25,4 mm
- Řezný typ: segmentový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3X Brusný pás sada 13 x 457mm G40-80-120 Kreator KRT261001
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3x Brusný pás 100 x 610 G120 Kreator KRT243007
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 150 mm G180 Kreator KRT231008
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 3 x 90 - G120 Kreator KRT210007
-7%
- Systém uchycení: Suchý zip
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 115 x 230 G240 Kreator KRT203009
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč celoobvodový 115mm PREMIUM Kreator KRT081101
-8%
- Rozměr: 115 x 22,2 x 1,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
POLISHFLEX, leštička s variabilními otáčkami a vysokým točivým momentem FLEX PE 14-2 150 230/CEE
-2%
- Max. Ø podpěrného kotouče 150 mmMax. Ø leštícího nástroje 200 mmOtáčky při chodu naprázdno 380-2100 ot/minPříkon 1400 WVýkon 880 WUpnutí nástroje M 14Rozměr (d x v) 402x117 mmHmotnost 2,3 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Satinýrka TRINOXFLEX FLEX BSE 14-3 100 230/CEE
-2%
- Příkon 1400 WVýkon 880 WMax. Ø nástroje 125 mmŠířka nástroje 100 mmUpnutí nástroje 19 mmOtáčky při chodu naprázdno 1000-3500 ot/minDélka kabelu 4,0 mHmotnost 2,9 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás