Brusky FORTUM
PodkategorieBruska přímá 90°, pneu, mini FORTUM 4795036
-14%
- Délka: 170mm
- Hmotnost: 0,5kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá, pneu, mini FORTUM 4795035
-14%
- Délka: 125mm
- Hmotnost: 0,36kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 150mm, pneu FORTUM 4795038
-7%
- Excentricita: 5mm
- Hmotnost: 0,8kg
- Max. pracovní tlak: 6bar (0,6MPa)
- Otáčky bez zatížení: 10000/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska přímá, kompozit, pneu FORTUM 4795030
-8%
- Délka: 170mm
- Hmotnost: 0,39kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska přímá prodloužená, kompozit, pneu FORTUM 4795031
-9%
- Délka: 295mm
- Hmotnost: 0,66kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Vibrační Delta bruska 160W SKIL 7261AA
-2%
| Výkon: | 160 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 151 x 102 |
| Rychlost kmitání: | 29000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní s pomaloběžným kotoučem, 250w EXTOL CRAFT 410133
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 40 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ano |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační bruska 330 W Powerplus POWX0441
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 330 W
- Otáčky naprázdno: 6.000 - 11.000 min-1
- Oscilační rychlost: 12.000 - 22.000 min-1
Skladem - ihned k odběru
Makita BO5031 Excentrická bruska s regulací 125mm,300W
-26%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Leštička, 1100w EXTOL PREMIUM 8892500
-7%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Scheppach SM 200 AL dvoukotoučová bruska
-16%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Úhlová bruska WS 125 PRO 2403470 Aircraft
-22%
- Max. provozní tlak: 6,3 bar
- Spotřeba vzduchu: 490 l/min
- Průměr brusného kotouče : 125 mm
- Otáčky: 10000ot/min
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická 125mm 300W SKIL 7471DA
-15%
- Příkon: 300 W.
- Průměr brusného kotouče: 125 mm.
- Rychlost brusných kmitů: 14000-26000 /min.
- Průměr brusných kmitů: 2.7 mm.
Skladem - ihned k odběru
Trojúhelníková bruska 300 W Powerplus POWX0490
-7%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 22000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, otočná rukojeť, 230mm, 2400w EXTOL PREMIUM 8892060
-18%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2400 W |
| Max. otáčky: | 6300 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1125 - Aku úhlová bruska 20V 115cm - bez akumulátoru - Platform
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová s přímou bruskou, 120w EXTOL CRAFT 410112
-7%
| Příkon: | 120 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 75 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, 900w EXTOL CRAFT 403126
-5%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Excentrická leštička na malé plochy FLEX XFE 7-12 80 P-Set 230/CEE
| Průměr kotouče: | 80 mm |
|---|---|
| Příkon: | 700 W |
| Max. otáčky: | 5500 min-1 |
| Váha: | 2.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
Bruska vibrační delta aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891844
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Rozměr brusné desky: | 135 x 95 mm |
Skladem - ihned k odběru
2600 W úhlová bruska, 230 mm, obouručná FLEX L 26-6 230 230/CEE
-5%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, 20v li-ion, 4ah EXTOL INDUSTRIAL 8791842
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku, 125mm, 20v li-ion, industrial, bez baterie a nabíječky TOTAL TAGLI201258
- Baterie: 20V
- Kapacita baterie: 2000mAh
- Nabíjení baterie cca: 1h
- Otáčky: 3000-8500/min.
Skladem - ihned k odběru
Pásová bruska na kov MBSM 75-200-2 3922075 Metallkraft
-15%
- Rozměry brusného pásu: 75×2000mm
- Rychlost brusného pásu: 14,5/29 m/s
- Průměr kontaktního kola: 200 mm
- Průměr odsávacího nátrubku: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita GA023GM201 Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Silná sanační bruska s výkonem 1800 W pro broušení až do rohů, 150 mm FLEX LD 18-7 150 R, Kit TH-Jet
-2%
- Ø kotouče 150 mmOtáčky při chodu naprázdno 7000 ot/minPříkon 1800 WVýkon 1200 WUpnutí nástroje M 14Délka kabelu. 4,0 mHmotnost 4,3 kg
Skladem - ihned k odběru
Ergonmická leštička s regulací v sadě FLEX PE 14-3 125 P-Set 230/CEE
| Průměr kotouče: | 160 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 3700 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační bruska na 220 W FLEX MS 713 230/CEE
- Příkon 220 WVýkon 120 WPočet zdvihů naprázdno 14000/minZdvih 1,6 mmBrusný papír 115 x 105 mmUpevnění brusnéhonástroje suchý zip/svorkaDélka kabelu 4,0 mHmotnost 1,2 kg
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, 800w EXTOL PREMIUM 8892024
-17%
- Hmotnost: 1,7kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Otáčky: 11000/min
- Průměr kotouče: 125mm
Skladem - ihned k odběru