Brusky CRAMER
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Podobné produkty
Brusný kotouč na sádrokarton 225 mm G240 5ks Kreator KRT232009
-15%
- Průměr brusného kotouče: 225 mm
- Zrnitost: 240
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Brusné papíry EXPERT C470 s 8 otvory pro vibrační brusky 93 × 186 mm, P120, 10 ks BOSCH 2608900856
-38%
- Rozměr brusného papíru, šířka mm: 93
- Rozměr brusného papíru, délka mm: 186
- Rozměr brusného papíru mm: 93x186
- Zrnitost: 120
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 430w EXTOL CRAFT 407202
-28%
| Příkon: | 430 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč celoobvodový 180mm PREMIUM Kreator KRT081103
- Rozměr: 180 x 30 x 2,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Proma PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
- PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
- Příslušenství:
- kleština (6 mm)
- 2x klíč
Skladem - ihned k odběru
- Brusný papír 115x230 (suchý zip, 14 děr) pro PSM1011, WU641 zr.60
-25%
- Brusný papír pro FOS-450 zr. 60, 115x230 (14 děr)
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 150 mm G240 Kreator KRT231009
-6%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 150 mm G80 Kreator KRT231005
-6%
Skladem - ihned k odběru
Ferm CTM1017 - Přímá bruska 160W 40ks příslušenství
-18%
| Příkon: | 160 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 35000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1323 - úhlová bruska
-22%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2350 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 457 G60 Kreator KRT241004
-16%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 na barvu G40 Kreator KRT220053
-27%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G180 Kreator KRT220008
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350T TURBO (zelený)
-5%
- Diamantový řezný kotouč.
- průměr 350x300
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč Rhodius 230x2mm INNOX
- Kvalitní kotouč Německé kvalityPrůměr kotouče 230mmTloušťka 2mm
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891838, bruska úhlová aku share20v, 115mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PRE...
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
150×22 80 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-25%
- ø kotouče: 150 mm
- Zrnitost: R80
Skladem - ihned k odběru
EBU 150-16 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1600 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 350w EXTOL CRAFT 410130
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska na řetězy 220W Powerplus POWXG1066
-9%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 180 W
- Otáčky naprázdno: 6.300 min⁻¹
- Průměr kotouče: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G80 Kreator KRT220005
-16%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá, 6mm, 500w EXTOL INDUSTRIAL 8792210
-26%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 28000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
EBU 230-26 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru