Brusky Cedima
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Kotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita PO6000C Orbitální leštička 150mm,900W
-12%
- Příkon: 900 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 6800 min-1
- Počet zdvihů: 0-13600 min-1
- Excentrický zdvih: 5,5 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9741 Kartáčová bruska 860W
-12%
- Příkon: 860 W
- Otáčky naprázdno: 3.500 min-1
- Průměr kotouče: 100 x 120 mm
- Vrtání (O): 12,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGD800Z Aku přímá bruska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 26.000 min-1
- Upínací pouzdro (O): 6 mm
- Brusný nástroj (O) max.: 36 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Základní motor TRINOXFLEX FLEX BME 14-3 L 230/CEE
- Příkon 1400 WVýkon 880 WMax. Ø nástroje 125 mmŠířka nástroje 100 mmUpnutí nástroje RychlospojkaOtáčky při chodu naprázdno 1000-3500 ot/minDélka kabelu 4,0 mHmotnost 2,1 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na pásové broušení trubek TRINOXFLEX v sadě FLEX BRE 14-3 125 Set 230/CEE
-4%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 40 mm |
| Délka pásu: | 760 mm |
| Max. rychlost pásu: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Satinýrka a bruska na pásové broušení trubek TRINOXFLEX v sadě FLEX BSE 14-3 INOX Set 230/CEE
-2%
- Příkon 1400 WVýkon 880 WMax. Ø nástroje 125 mmŠířka nástroje 100 mmUpnutí nástroje 19 mmRychlost pásu 3,5-10 m/sRozměry pásu 760 x 40 mmMax. Ø trubky 125 mmOtáčky při chodu naprázdno 1000-3500 ot/minDélka kabelu 4,0 mHmotnost 3,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska s plochou hlavou a výkonem 800 W FLEX SFE 8-2 115 230/CEE
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 2300 min-1 |
| Regulace otáček: | ANO |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Delta bruska FLEX ODE 100-2 Set 230/CEE
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 150 x 150 x 100 |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 26000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační bruska FLEX OSE 80-2 Set 230/CEE
- Příkon 200 WOtáčky při chodu naprázdno 8000 - 13000 ot/minPočet zdvihů naprázdno 16000 - 26000/minZdvih 2,0 mmBrusná deska 80 x 130 mmUpevnění brusného nástroje suchý zipKoncovka pro odsávání Ø 27 mmDélka kabelu 4,0 mHmotnost 1,2 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Excentrická leštička FLEX XFE 7-15 150 P-Set 230/CEE
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 4500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-76009 kotouč lamelový X-Lock 125x22.23mm Z40 Zirkon
-22%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-76037 kotouč lamelový X-Lock 125x22.23mm Z120 Zirkon
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pás brusný 65x410 P150
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdsb 200251-e stolní bruska fieldmann
-19%
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ano |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 200172-e model. bruska fieldmann
-38%
- Modelářská bruska
- Napětí: 230 V/ 50 Hz
- Příkon:170 W
- Rychlost bez zatížení:10000-35000 ot./ min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 200221-e vibr.bruska 3v1 fieldmann
-38%
- Vibrační bruska 3v1
- Napětí 230 V/50 Hz
- Příkon 200W
- Otáčky na prázdno: 7000-12000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 200160-e modelář. bruska fieldmann
-24%
| Příkon: | 170 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 36000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 202201-e úhlová bruska fieldmann
-45%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 201201-e úhlová bruska fieldmann
-29%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 200901-e úhlová bruska fieldmann
-30%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada brusných pásů 1220 x 150 mm K 60 k brusce GBTS 1100, 5dílná Güde 38360
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 151
- Výška sestaveného zařízení v mm: 1,2
- Délka sestaveného zařízení v mm: 608
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdub 70215-0 20v úhlová bruska fieldmann
-20%
- Úhlová bruska
- FIELDMANN FDUB 70215-0Součástí FAST POWER 20V řady
- Typ akumulátoru Li-ion 1x20V
- Volnoběžné otáčky: 11 000rpm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 90133-r model.brus.přísl. fieldmann
-47%
- Příslušenství k modelářské brusce
- Fieldmann FDMB 90133-RPro AKU a elektrické modelářské brusky
- Praktické univerzální uchycení
- Na dřevo, umělou hmotu i kov
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný segmentový na beton, suché řezání, o 400x25,4x3,6mm EXTOL INDUSTRIAL 8703083
-8%
- Technické parametry: O 400x25,4x3,6mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: výška segmentu 12mm, max. 4800 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás