Brusky Cedima
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Kotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
5ks Brusný kotouč 225 mm G240 Kreator KRT232009
-15%
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-29%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Brusné papíry EXPERT C470 s 8 otvory pro vibrační brusky 93 × 186 mm, P120, 10 ks BOSCH 2608900856
-38%
- Rozměr brusného papíru, šířka mm: 93
- Rozměr brusného papíru, délka mm: 186
- Rozměr brusného papíru mm: 93x186
- Zrnitost: 120
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 430w EXTOL CRAFT 407202
-28%
| Příkon: | 430 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč celoobvodový 180mm PREMIUM Kreator KRT081103
- Rozměr: 180 x 30 x 2,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Proma PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
- PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
- Příslušenství:
- kleština (6 mm)
- 2x klíč
Skladem - ihned k odběru
- Brusný papír 115x230 (suchý zip, 14 děr) pro PSM1011, WU641 zr.60
-21%
- Brusný papír pro FOS-450 zr. 60, 115x230 (14 děr)
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 150 mm G240 Kreator KRT231009
-24%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 150 mm G80 Kreator KRT231005
-6%
Skladem - ihned k odběru
Ferm CTM1017 - Přímá bruska 160W 40ks příslušenství
-17%
| Příkon: | 160 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 35000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1323 - úhlová bruska
-22%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2350 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 457 G60 Kreator KRT241004
-16%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 na barvu G40 Kreator KRT220053
-27%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G180 Kreator KRT220008
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS350T TURBO (zelený)
-5%
- Diamantový řezný kotouč.
- průměr 350x300
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč Rhodius 230x2mm INNOX
- Kvalitní kotouč Německé kvalityPrůměr kotouče 230mmTloušťka 2mm
Skladem - ihned k odběru
Brusný pás 915 x 100 mm - K 80 k bruskám BTS a GBTS Güde 41152
-33%
- Zrnitost: K 80
- Délka pásu: 915 mm
- Šířka pásu: 100 mm
- Obsah balení: 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891838, bruska úhlová aku share20v, 115mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PRE...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
150×22 80 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-25%
- ø kotouče: 150 mm
- Zrnitost: R80
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 350w EXTOL CRAFT 410130
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska na řetězy 220W Powerplus POWXG1066
-7%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 180 W
- Otáčky naprázdno: 6.300 min⁻¹
- Průměr kotouče: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G80 Kreator KRT220005
-16%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá, 6mm, 500w EXTOL INDUSTRIAL 8792210
-26%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 28000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
EBU 230-26 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru