Benzínové sekačky Powerplus
PodkategoriePodobné produkty
Riwall PRO RPM 4735 E multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem, pojezdem a elektros...
-6%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
46.0 SPI-A Comfort AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
4.66 SP-A Classic AL-KO
| Výkon motoru: | 1.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
5254 VSED-A AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
4752 VS-B AL-KO
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Plocha trávníku: | 1400 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
5271 VS-B AL-KO
| Výkon motoru: | 3.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem