Aku vrtací šroubováky (aku vrtačky) Premion
Podkategorie
Aku šroubováky 3,6 V
Aku šroubováky 7,2 V
Aku šroubováky 10,8 V
Aku šroubováky 12 V
Aku šroubováky 14,4 V
Aku šroubováky 16 V
Aku šroubováky 18 V
Aku šroubováky 20 V
Aku šroubováky 40 V
Příslušenství pro vrtačky a šroubováky
Podobné produkty
Makita DDF453SYE Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 5 x 68 mm Kreator KRT011103
-21%
Skladem - ihned k odběru
Strojní svěrák 75 mm Güde 38318
-30%
- Šířka čelisti: 75 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GUDE®: 55120, 55190, 55191, 55192,
Skladem - ihned k odběru
Makita P-08361-50 mazací tuk pro pneumatické nářadí 30g = oldP-08361
-12%
- Makita Mazací tuk na převodovky
Skladem - ihned k odběru
37-Bit Box 37dílná sada šroubovacích bitů a ořechů Industrial-CrV NAREX
-7%
- Množství v balení: 37 ks
- Upínání / stopka: C6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 4 x 65 mm Kreator KRT011102
-21%
Skladem - ihned k odběru
CK 16-8 Klička ke sklíčidlu NAREX
-16%
- ø středicího čepu: 8 mm
Skladem - ihned k odběru
Ferm CDM1119 - Aku vrtačka šroubovák 12V 20Nm 2x1,5Ah
-11%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 20 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Proma SVP-75 - Prismatický svěrák
- SVP-75 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
Nástrčný klíč magnetický 8 mm Kreator KRT062100
-6%
Skladem - ihned k odběru
SDS Plus sekáč plochý 20 x 250mm Kreator KRT011002
-6%
- Tento sekáč má upínání typu SDS plus, délku 250 mm a šířku 20 mm.
- Je ideální pro sekání do kamene nebo betonu.Sekáč je odolný a vysoce pevný.
- Sekáče typu SDS plus nejsou kompatibilní se sekáči typu SDS max a naopak.
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791800
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-17%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
54-Bit Box M 54dílná sada bitů s magnetickým organizérem NAREX
-36%
- Množství v balení: 54 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
Proma DS-43N - Stojan na vrtačku
- DS-43N - Stojan na vrtačkuprofi provedenílze upnout svěrák Proma SVP-75 a SV-75
Skladem - ihned k odběru
Proma SV-100 - Příruční svěrák š.106mm roz.110mm
- SV-100 - Příruční svěrák š.100mm roz.95mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1277 - AKU šroubovák/vrtačka
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - ihned k odběru
SDS Plus sekáč žlábkový 250mm Kreator KRT011004
-6%
- Tento žlábkový sekáč má upínání typu SDS plus a délku 250 mm.
- Je ideální pro rychlou a efektivní instalaci kabelů.Sekáč je odolný a vysoce pevný.
- Sekáče typu SDS plus nejsou kompatibilní se sekáči typu SDS max a naopak.
Skladem - ihned k odběru
SDS Plus sekáč špice 250mm Kreator KRT011001
-16%
- Tento špičatý sekáč má upínání typu SDS plus a délku 250 mm.
- Je ideální pro sekání do kamene nebo betonu.Sekáč je odolný a velmi pevný.
- Sekáče typu SDS plus nejsou kompatibilní se sekáči typu SDS max a naopak.
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC 13-1/2
- Upínání / stopka: 1/2“-20 UNFRozsah sklíčidla: 1,5–13 mm
Skladem - ihned k odběru
Vrták příklepový do betonu, o 3x65mm, sk EXTOL PREMIUM 8801300
-32%
- Info: vhodné pro vrtání do betonu, žuly, zdiva, tvárnic, cihel a jim podobným materiálům
- Materiál: SK
- Technické parametry: O 3x65mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 16 mm Kreator KRT011203
-7%
Skladem - ihned k odběru
Mazací tuk AL-KO (200 gr)
- Univerzální vysoce odolné mazivo, které zajišťuje dlouhotrvající ochranu namáhaných částí.Mazivo pro úhlové převody. Toto mazivo je určeno k mazání úhlových převodů křovinořezů a elektrických vyžínačů.Díky svému složení je vysoce odolný proti korozi a poskytuje vynikající vlastnosti proti zadření.
Skladem - ihned k odběru