Aku rázový utahovák 18,0 V s funkcí vyhození bitu FLEX ID 1/4 18.0-EC-HD/5.0 Set
-2%
Flex
Doprava ZDARMA
Tento produkt má dopravu
ZDARMA
Ikona lidí
Zakoupilo již více než
500 spokojených zákazníků
Ikona peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dnů
Dostupnost Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pobočka Praha 8 - Palmovka ve středu 20.05.
Pobočka Řevnice v úterý 19.05.
Externí sklad Skladem
Kód produktu 520771
EAN 4030293239654
Výrobce Flex
Naše VIP cena:
Množství:
Technická data:
  • Napětí akumulátoru 18,0 V
  • Kapacita akumulátoru 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah
  • Stupně točivého momentu 3 stupně
  • Max. točivý moment stupeň 1 58 Nm
  • Max. točivý moment stupeň 2 104 Nm
  • Max. točivý moment stupeň 3 237 Nm
  • Počet otáček na prázdno 3700 1/min
  • Upnutí nástroje rázového utahováku 1/4" vnitřní
  • Rozměry dxšxv 119 x 76 x 208 mm
  • Hmotnost bez akumulátoru 1,2 kg
Napětí akumulátoru 18 V
Počet baterií v balení 2 ks
Max. kroutící moment 237 Nm