Aku rázové utahováky Kreator
Podkategorie
Aku rázové utahováky 7,2 V
Aku rázové utahováky 12 V
Aku rázové utahováky 18 V
Aku rázové utahováky 20 V
Aku rázové utahováky 40 V
Aku rázové utahováky 60 V
Příslušenství pro rázové utahováky
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 17mm Kreator KRT502008
- Rozměr: 17 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 19mm Kreator KRT502010
- Rozměr: 19 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 14mm Kreator KRT502005
- Rozměr: 14 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 13mm Kreator KRT502004
-3%
- Rozměr: 13 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 16mm Kreator KRT502007
- Rozměr: 16 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 23mm Kreator KRT502014
-8%
- Rozměr: 23 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 20mm Kreator KRT502011
-7%
- Rozměr: 20 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 11mm Kreator KRT502002
-10%
- Rozměr: 11 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Akumulátorový rázový utahovák GDS 250-LI BOSCH 06019G6121
-17%
- Krouticí moment, max.: 250 Nm
- Počet příklepů, až: 3.300 příklepů/min
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 2.400 Ot/min
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18 V-LI HT BOSCH 06019B1300
-17%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 1.900 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-1.900 Ot/min
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
Není skladem
Makita DTD154RTJ Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V/5,0Ah, Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 175 Nm |
Není skladem
Makita DTD153Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 170 Nm |
Není skladem
7dílná sada nástavců 13–24 mm BOSCH 2608551029
-12%
- Upínací stopka - palce: 1/2
- Šířka ploché části (mm): 24
- Délka mm: 39
- Text k produktu, příslušenství, šedé: 7dílná sada nástrčných hlavic
Není skladem
Hlavice nástrčná vnitřní torx 1/2", e 18, l 38mm FORTUM 4700703
- Technické parametry: E 18, L 38mm
- Značka: FORTUM
Není skladem
Hlavice nástrčná prodloužena 1/4", 11mm, l 50mm FORTUM 4701524
- Technické parametry: 11mm, L 50mm
- Značka: FORTUM
Není skladem
Hlavice nástrčná prodloužená 1/2", 12mm, l 77mm FORTUM 4700512
- Technické parametry: 12mm, L 77mm
- Značka: FORTUM
Není skladem
Skil Akumulátorový rázový utahovák „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Není skladem
Makita TD003GZ Aku rázový šroubovák 1/4"Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 210 Nm |
Není skladem
Makita DTD172Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 0-1.100/2.100/3.200/3.600 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0-1.100/2.600/3.600/3.800 min-1
- Max. utahovací moment: 180 Nm
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 20V 220Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20150
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 20V 180Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20100
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 40V 350Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20400
-5%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Není skladem
Proxxon Hlavice prodloužená nástrčná 1/2" - 18mm
-3%
- Velikost vnitřní šestihran: 18mm.
- Délka 79mm.
Není skladem
Proxxon Hlavice krátká nástrčná 3/8" - 13mm
-4%
- Velikost vnitřní šestihran: 13mm.
Není skladem