Aku pily přímočaré VeGA
PodkategoriePodobné produkty
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JSB 18.0-EC C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JSB 18.0-EC/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JS 18.0-EC/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JS 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV103DSAJ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová kmitací pila GST 185-LI BOSCH 06015B3023
-6%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Počet zdvihů při volnoběhu, od: 0 zdvihů/min
- Počet zdvihů při volnoběhu, až: 3.500 zdvihů/min
- Počet volnoběžných zdvihů: 0 – 3.500 zdvihů/min
Není skladem
Worx power tools WX543.9 - Aku přímočará pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-3%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem
SBN 754 MR Pilové plátky NAREX
-26%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Adaptér na vodící lištu NAREX AD-GR
- pro napojení EPK 16 na vodicí lištu
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. L NAREX MG-L
-25%
- Velikost: L
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč na kov 350 x 25,4 Güde 40541
-29%
- Pro pily: okružní
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 350 mm
- Tloušťka kotouče: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. XL NAREX MG-XL
-25%
- Velikost: XL
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na dřevo 150-6 Kreator KRT031002
-15%
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Snadno si poradí s tvrdým dřevem.Mají délku 150 mm a 6 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Sada pilových plátků NAREX SET SBN 5
-41%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
CL 120-GR Svěrka NAREX
-27%
- pro připevnění vodicích lišt k řezanému materiálu
Skladem - ihned k odběru
SC 53DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 53
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč HM 165x20-48z Güde 58334
-25%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 40T Kreator KRT020407
-18%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Spojka NAREX CN-GR
- pro napojení vodicích lišt
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856652
-10%
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 160mm, 48T Kreator KRT020409
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. XXL NAREX MG-XXL
-2%
- Velikost: XXL
Skladem - ihned k odběru