Aku nářadí Worx
PodkategoriePodobné produkty
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-26%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9020RF Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL CRAFT 403114
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19180 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 17 ks v hliníkovém kufru
-40%
- Popis pro:Sada SDS Plus Makita D-19180Vrták SDS Plus pr.5/110mmVrták SDS Plus pr.6/110mmVrták SDS Plus pr.6/160mmVrták SDS Plus pr.8/110mmVrták SDS Plus pr.8/160mmVrták SDS Plus pr.8/210mmVrták SDS Plus pr.10/110mmVrták SDS Plus pr.10/160mmVrták SDS Plus pr.10/210mmVrták SDS Plus pr.12/160mmVrták SDS Plus pr.12/260mmVrták SDS Plus pr.14/260mmSekáč SDS Plus špičatý 140mmSekáč SDS Plus špičatý 250mmSekáč SDS Plus plochý 20x140mmSekáč SDS Plus plochý 20x250mmSekáč široký SDS Plus 40x250mmKufřík AL
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton 1220W Powerplus POWX0478
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý výkon: 1 220 W
- Průměr kotouče: 225 mm
- Otáčky: 1.500 - 2.300 min⁻¹
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-2%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G60 Kreator KRT232004
-28%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-17%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5600 PRO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
EBU 15 Klíč úplný NAREX
-8%
- Klíč úplný – KF-EBU
Skladem - ihned k odběru
Pneuhustič SD-G 2102350 Aircraft
-23%
- Pracovní tlak: 10 bar
- Rozsah stupnice: 0-10bar
- Hmotnost: 0,39 kg
Skladem - ihned k odběru
Úhlová stopková bruska WST VS PRO 2403260 Aircraft
-14%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 120 l/min
- Průměr upnutí nástroje (kleština): 3 a 6 mm
- Otáčky: 20000ot/min
Skladem - ihned k odběru
Makita D-46361 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v plastové krabičce
-12%
- Kvalitní vrtáky SDS plus MAKITA
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF453SYE Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton / žirafa 1050W 225mm Powerplus POWX0479
-12%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1050 W
- Otáčky naprázdno: 600 - 2.600 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 225 mm
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G60 Kreator KRT242004
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
PU tlaková hadice Flexair 20 m, Ø 9/14,5 mm s rychlospojkou 2105520 Aircraft
- Max. provozní tlak: 20 bar
- Vnitřní průměr: 9 mm
- Vnější průměr: 14,5 mm
- Délka: 20 m
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 150w EXTOL CRAFT 410120
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Leštička karoserií, 140w EXTOL CRAFT 403300
-5%
| Průměr kotouče: | 240 mm |
|---|---|
| Příkon: | 140 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Váha: | 1.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-5%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 5 x 68 mm Kreator KRT011103
-13%
Skladem - ihned k odběru