Aku nářadí Worx
PodkategoriePodobné produkty
Proxxon Hlavice krátká nástrčná 1/4" - 6,5mm
-47%
- Velikost vnitřní šestihran: 6,5mm.
- Délka 25mm.
Skladem - ihned k odběru
Makita P-24941 sekáč zahnutý SDS-Plus 40x200mm=altD-78324 STOP
-12%
- Sekáč široký zahnutý. S ergonomicky zalomenou pracovnístranou.
Skladem - ihned k odběru
Sharks Rutilové elektrody J421/3,2x350/5kg
-5%
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 150mm, 1600w EXTOL PREMIUM 8892040
-10%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 8500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, pneu EXTOL PREMIUM 8865034
-14%
- Hmotnost: 1,8kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Průměr kotouče: 125mm
- Průměr otvoru kotouče: 22,2mm
Skladem - ihned k odběru
Nůž - 3.82 Li Easy AL-KO
- Nůž 38 cm pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium
Skladem - ihned k odběru
35-Bit Box SUPER LOCK 35dílná sada bitů NAREX
-7%
- Množství v balení: 35 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
KF-ABU Klíč na upínací matici NAREX
-15%
- pro ABU 125-600 B; ABU 150-600 3B; ABU 230-600 B
Skladem - ihned k odběru
SBN 5012 SF Pilové plátky NAREX
-26%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,2–2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
CC 10-1/2 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-2%
- Rozsah sklíčidla: 1–10 mm
- Upínání / stopka: 1/2“-20 UNF
Skladem - ihned k odběru
AH-AV M10 EBU 150-16 Přídavné držadlo NAREX
-4%
- Upínání / stopka: M10
Skladem - ihned k odběru
Brusný papír NAREX BP-EBV 115×228 P40 FF
-24%
- Rozměr: 115×228 mm
- Zrnitost: 40Množství v balení: 10 ks
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do kovu HSS-R NAREX 6-SET METAL HSS
-24%
- Množství v balení: 6 ks
Skladem - ihned k odběru
Ochranný kryt pro broušení NAREX GC-EBU 13
-28%
- ø kotouče: 125 mm
Skladem - ihned k odběru
Pila řetězová, 1800w, 35cm EXTOL CRAFT 405610
-17%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
Přímočará pila 810 W Laser Powerplus POWX0361
-13%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - ihned k odběru
Adaptér ERGOFIX se závit.M14
- - Použití pro:- MXP 1000 E EF- MXP 1002 E EF- MXP 1200 E EF- MXP 1202 E EF -- MXP 1602 E EFParametry:- Závit: M14x2- Délka zdvihu: 80 mm
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 50x686 G120 Kreator KRT243602
-6%
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 457 G40 Kreator KRT241003
-16%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 60T Kreator KRT020422
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 194080-7 sklíčidlo SDS-Plus rychloupínací = old 193886-0
-12%
- Makita Sklíčidlo pro rychlou výměnu (SDS-Plus) HR2450T
Skladem - ihned k odběru
Pilový pás 2240 x 12 x 0,4 mm - 6z/1" k pile GBS 300 Güde 55088
-25%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací aku share20v, 1,2j, sds plus, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891818
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - ihned k odběru
Řezačka obkladů GF 180 Güde 55410
-35%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 600 W
Skladem - ihned k odběru