Aku nářadí Worx orange
PodkategoriePodobné produkty
Proma PPK-115HC - Pásová pila na kov s chlazením + podstavec
- Pásová pila na kov s chlazením PROMA PPK-115HC/230 včetně podstavce a chladícího zařízeníPPK-115HC/230 je cenově výhodná pásová pila na kov s optimálním řezným výkonem a díky snadné obsluze, hydraulickému a chladicímu zařízení vhodná i pro náročnější kutily, kteří nepotřebují oboustranné úhlování ramena. Rychlost plynulého klesání ramene pily lze korigovat za pomocí ventilu na hydraulickém válci, který lze i snadno demontovat. Řeznou rychlost pilového pásu lze manuálně nastavit na požadovanou polohu klínového řemene na řemenici, která následně přenáší pohyb přes šnekovou převodovku v olejové lázni na hnací kolo s pilovým pásem. Chladící systém je zabudovaný ve stabilním mobilním podstavci. Volba rychlosti padání ramene, k tomu optimální řezná rychlost a chlazeníkapalinou v místě řezu, prodlužují životnost pilového pásu až na trojnásobek. Koncový vypínač zastavuje pilový pás po ukončení řezu u tohoto modelu automaticky. Řez pod úhlem 0-45° se provádí nastavením pevné čelisti svěrákudle stupnice umístěné na základně.Hlavní výhody
- Vestavěný chladící systémHydraulikou řízený pád ramene do řezuSilný motor v litinovém pouzdřeÚhlování pomocí svěráku 0-45°Šneková převodovka v olejové lázniMožnost vertikálního i horizontálního řezáníVypnutí pily po doříznutí materiálu pomocí koncového spínačeSilně dimenzované rameno pily odolné proti kroucení3 rychlosti pásu nastavitelné pomocí řemenicSoučástí dodávky pásové pily na kov PPK-115HC/230
- Mobilní podstavec včetně kolečekPilový pásLitinový svěrák s délkovým dorazemHydraulický válec pro řízení pádu ramene do řezuSpínač dle norem CEServisní a obslužné nářadí
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 150x1220 pro BP-150 zr.60
-6%
- Brusný pás pro BP-150, BPK-250 zrnitost 60. Vhodný pro broušení dřeva za sucha. Vlastnosti
- vhodný na broušení v pásových bruskách provedení bez děr podklad - plátno posyp – korund (polootevřená struktura) pojivo – syntetická pryskyřice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma MBKL-1500L - Dvoukotoučová bruska - leštička
| Příkon: | 375 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice speciál, vel. 9
-5%
- Luxusní pracovní i sportovní rukavice
- Syntetická kůže ve dlani se silikonovým potiskem a gelovým polstrováním, ve svrchní části strečový SPANDEX a neopren v oblasti kloubů
- Neoprenová manžeta na suchý zip s logem
- Ideální pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti, pro mechanické práce či manipulaci s nástroji
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný papír 138x138x90 (suchý zip) pro FDS-220K zr.80
-11%
- Brusný papír - 138x138x90 zr. 80 pro FDS-220K suchý zip
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma BKL-1500 - Dvoukotoučová bruska
| Příkon: | 375 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Výkonná excentrická bruska s regulací otáček, 150 mm FLEX ORE 5-150 EC 230/CEE
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová úhlová bruska Sharks SH 115 Li-Ion
-5%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-37150 brusný pás 76x457mm K240 5ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 900 W - 115 mm Powerplus POWX0611
-14%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Leštící disk 180 mm Kreator KRT239070
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 125 mm na barvu G120 Kreator KRT230557
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 93 x 230 A G240 Kreator KRT202009
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 90 x 185 XQ G240 Kreator KRT200509
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Magnetický držák bitů se zámkem 60 mm Kreator KRT063200
-4%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Bitů PH2 25 mm Kreator KRT061225
-7%
- Tyto 2 bity (2x PH2) jsou vyrobeny z oceli S2, což je předurčuje k náročné práci.
- Mají délku 25 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 60T Kreator KRT020428
-10%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 160mm, 24T Kreator KRT020303
-10%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS vrták do kovu 6x93 mm Kreator KRT010114
-11%
- Vrták do kovu HSS dle DIN 338.
- Vhodné pro vrtání v legované a nelegované oceli, ocelolitině, litině, neželezných kovech, plastu a dřeva.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1150 W leštička za mokra s variabilními otáčkami a spínačem PRCD, 115 mm FLEX LE 12-3 100 WET 230...
- Max. Ø brusného tělesa 115 mmOtáčky při chodu naprázdno 1200-3700 ot/minPříkon 1150 WVýkon 700 WUpnutí nástroje M 14Rozměr (d x v) 340 x 140 mmPřípojka hadice s rychlospojkou 2 mHmotnost 2,4 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fznr 1350 teleskop. prořezávač fieldmann
-29%
- Teleskopická prořezávací pila pro prořezávání větví v korunách stromů
- Kalené zuby
- Plastový obal čepele
- Teleskopická tyč - max 5 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 201401-e úhlová bruska fieldmann
-40%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 8600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rychlospojka s hadicovou vsuvkou 13 mm Güde 41013
-26%
- Průměr hadicové vsuvky: 13 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 26
- Výška sestaveného zařízení v mm: 54
- Délka sestaveného zařízení v mm: 26
Skladem - do 3-5 dnů u Vás