Aku nářadí Worx orange
PodkategoriePodobné produkty
Papíry brusné výsek, suchý zip, bal. 10ks, 125mm, p240 EXTOL PREMIUM 8803568
- Info: 8 otvorů v kružnici 65mm, pro 8894202 a 407202
- Technické parametry: 125mm, P240
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX822.9 - Aku vibrační bruska 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma BKS-2500 - Dvoukotoučová bruska
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 250 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm PRA1011 - Stolek pro horní frézku (FRT-150N)
-5%
- Vhodné pro horní frézku FERM
- Po připevnění frézky slouží jako stolní frézka
- Pro stroje se základnou o průměru až 162mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma SVP-150 - Prismatický svěrák
- SVP-150 - Prismatický svěrák
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma SVP-100 - Prismatický svěrák
- SVP-100 - Prismatický svěrák
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč segmentový 300 x 25,4 x 12mm LSS Laser-cut L001210
-7%
- Průměr kotouče: 300 mm
- Výška segmentu: 12 mm
- Upínací otvor: 25,4 mm
- Řezný typ: segmentový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 766027-7 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm = old196311-0
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální pistole na huštění pneumatik Powerplus POWAIR0102
-14%
- Provozní tlak: 8 bar
- Pracovní tlak: 0 - 12 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný válec rukáv G80 3ks Kreator KRT270101
-10%
- Rozměr: prům. 45 x 60 mmZrnitost: G80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podkladová deska pro vrtačky prům.125mm (stopka) Kreator KRT259003
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Trojúhelníkový brusný papír 3X285 - G240 Kreator KRT232509
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 na barvu G240 Kreator KRT220059
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 na barvu G120 Kreator KRT220057
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4 ks Nástrčných klíčů 7, 8, 10, 13 mm Kreator KRT062400
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 115mm, 18T Kreator KRT020434
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 200mm, 60T Kreator KRT020419
-13%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 150mm, 24T Kreator KRT020302
-5%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
900 W úhlová bruska, univerzálně použitelná, 125 mm FLEX LE 9-11 125 230/CEE
-3%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791810
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní pila GTKS 315/400 V Güde 55152
-30%
- Přípojka: 400 V~50 Hz
- Výkon motoru: 2.200 W/P 1
- Volnoběžné otáčky: 2.800 ot./min.
- Max. řezná výška 90°: 83 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní pila GTKS 315/230 V Güde 55150
-30%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 2.000 W/P 1
- Volnoběžné otáčky: 2.800 ot./min.
- Max. řezná výška 90°: 83 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kolébková pila Gamul W4 230V Lumag
- W4
- Provozní napětí
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada HSS vrtáků se stopkami MK 2-3, 10dílná Güde 38328
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 50
- Výška sestaveného zařízení v mm: 292
- Délka sestaveného zařízení v mm: 320
Skladem - do 3-5 dnů u Vás