Aku nářadí Worx orange
PodkategoriePodobné produkty
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891821
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Leštička, 1400w EXTOL INDUSTRIAL 8792500
-23%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 3900 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAPS 2020 SET aku prořezávací pila 20 V + 4Ah baterie + nabíječka
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Maximální délka: 2,77 m
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky SBN 5013 SFC NAREX
-42%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
DP-FD 150/M14 Podložný talíř pro fíbrový kotouč NAREX
-15%
- Upínání / stopka: M14
- ø kotouče: 150 mm
Skladem - ihned k odběru
Hrncový kartáč copanový NAREX D 65
-24%
- ø drátu: 0,5 mm
- ø kotouče: 65 mm
- Upínání / stopka: M14
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do dřeva NAREX 5-SET WOOD
-34%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 1102 MR
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 110 mm
- Celková délka (L2): 132 mm
- Tloušťka: 1,25 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový pás - 13x1435/10-14z bimetal pro RPPR-125
-12%
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/2", 36mm, l 47mm FORTUM 4700436
-30%
- Technické parametry: 36mm, L 47mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
CS 4030 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1300 - úhlová leštička a bruska
-20%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1300 W |
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Váha: | 2.4 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 813 - pokosová pila s laserem
- Pokosová pila s laserem pro přesné řezání.
- Příkon 1400 W.
- Průměr kotouče 210 mm
Skladem - ihned k odběru
Vibrační mini delta bruska 220 W Powerplus POWX0481
-14%
| Výkon: | 220 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 80 |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 26000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita B-44884 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 21 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37116 brusný pás 76x457mm K80 5ks=old P-20096
-38%
Skladem - ihned k odběru
4 bity pro rázový šroubovák Kreator KRT410002
-7%
- Chrome vanadium
- Plochý: 6.0, 8.0
- Philips: PH2, PH3
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 457 G120 Kreator KRT241007
-16%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 24T Kreator KRT020410
-18%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč pro ponorné pily 120mm, 24T Kreator KRT020306
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 421664-1 prachovka pro vrtáky SDS-Plus 10-18mm
-25%
- Protiprachový kryt pro upnutí vrtáku a sekáče
Skladem - ihned k odběru
1150 W leštička za mokra s variabilními otáčkami a zástrčkou pro děl. trafo,115mm FLEX LE 12-3 10...
-5%
- Max. Ø brusného tělesa 115 mmOtáčky při chodu naprázdno 1200-3700 ot/minPříkon 1150 WVýkon 700 WUpnutí nástroje M 14Rozměr (d x v) 340 x 140 mmPřípojka hadice s rychlospojkou 2 mHmotnost 2,4 kg
Skladem - ihned k odběru
Kotouč brusný Rhodius 125x6mm
- Kvalitní kotouč Německé kvalityTloušťka kotouče: 6mmPrůměr kotouče 125mm
Skladem - ihned k odběru