Aku nářadí Ryobi
PodkategoriePodobné produkty
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 2608597782
-41%
- Průměr (D) mm: 12,00
- Pracovní délka mm: 250
- Celk. délka mm: 315
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Vrták na sklo a keramiku karbidový, o 8mm EXTOL PREMIUM 8801888
-36%
- Technické parametry: O 8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka pracovní části vrtáku min. 33mm
Skladem - ihned k odběru
Adaptéry do vrtačky s otoč.úchytem 3ks, 1/4"-3/8"-1/2", s2 FORTUM 4742203
- Materiál: S2
- Technické parametry: 1/4"-3/8"-1/2"
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/4", 8mm, l 25mm FORTUM 4701408
-31%
- Technické parametry: 8mm, L 25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Sekáč plochý sds plus, 250x14mm, šířka ostří 20mm EXTOL PREMIUM 8801500
-24%
- Technické parametry: 250x14mm, šířka ostří 20mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1125 - Aku úhlová bruska 20V 115cm - bez akumulátoru - Platform
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX371.10 - Aku vrtačka s příklepem 20V 40Nm 2x2.0Ah + kufr - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Proma KS-125P - Křížový strojní svěrák
- KS-125P - Křížový strojní svěrák
Skladem - ihned k odběru
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-72861 sada vrtáků s válcovou stopkou do dřeva 5 ks v plastové krabičce
-30%
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová s přímou bruskou, 120w EXTOL CRAFT 410112
-7%
| Příkon: | 120 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 75 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, 900w EXTOL CRAFT 403126
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1531 - aku přímočará pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1510 - aku pila ocaska
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Excentrická leštička na malé plochy FLEX XFE 7-12 80 P-Set 230/CEE
| Průměr kotouče: | 80 mm |
|---|---|
| Příkon: | 700 W |
| Max. otáčky: | 5500 min-1 |
| Váha: | 2.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37194 brusný pás 76x533mm K80 5ks=oldP-00181
-37%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37219 brusný pás 76x533mm K120 5ks
-37%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-12%
Skladem - ihned k odběru
Fds 9005-55r sada bitů 75mm fieldmann
-23%
- Sada bitů 55ks
- Fieldmann FDS 9005-55R53ks Bit 75mm:
- - Phillips: ( 0; 1; 2; 3)*2
- - Pozi: 0; 1; 2; 3
Skladem - ihned k odběru
Fzo 2110 dámské zahr. rukavice fieldmann
-21%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2110Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891824
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Bruska vibrační delta aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891844
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Rozměr brusné desky: | 135 x 95 mm |
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací aku share20v, 1,7j, sds plus, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791818
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - ihned k odběru
Kotouče řezné na kov, 125mm,10ks TOTAL TAC2211255
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: max. 12200 ot./min, univerzální, 125x1,2x22,2mm
Skladem - ihned k odběru