Aku nářadí Metabo
PodkategoriePILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Ferm AGM1120P - Elektrická leštička 1400W 180mm
-13%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Proma Klíč k rychloupínacímu sklíčidlu 3-16 B16 (25161316)
- Klíč k rychloupínacímu sklíčidlu 1-16 B16Vhodné skličidla s drážkou pro použití klíče.
Skladem - ihned k odběru
Kotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Makita GA023GZ Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pás brusný 75x533 RW,K80/10ks
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita HR003GZ01 Aku kladivo SDS-Plus Li-ion XGT 40V,Makpac,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 2.8 J |
Skladem - ihned k odběru
nástrčná hlavice šestihran OK 21- 1/2"
-20%
- nástrčná hlavice: šestihran
Skladem - ihned k odběru
Makita B-46551 vrták SDS-Plus V-plus 10x50/110mm = oldP-29418
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00072 vrták SDS-Plus D 6x150/210mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-15263 vrták SDS-Plus D 26x400x460mm
-29%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-16302 vrták SDS-Plus D 24x400x460mm
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-15241 vrták SDS-Plus D 22x400x460mm
-28%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00371 vrták SDS-Plus D 22x200/260mm
-33%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00365 vrták SDS-Plus D 20x250/310mm
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-17566 vrták SDS-Plus D 18x400/460mm
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00337 vrták SDS-Plus D 18x240/300mm
-39%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00321 vrták SDS-Plus D 18x150/210mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-16287 vrták SDS-Plus D 16x400x460mm
-37%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00309 vrták SDS-Plus D 16x250/310mm
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00290 vrták SDS-Plus D 16x150/210mm
-29%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-17544 vrták SDS-Plus D 14x400/460mm
-37%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00278 vrták SDS-Plus D 14x210/260mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00262 vrták SDS-Plus D 14x100/160mm
-37%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-16271 vrták SDS-Plus D 12x400x460mm
-37%
Skladem - ihned k odběru