Aku nářadí Gadget
PodkategorieGadget Sada šroubovacích bitů 1/4 CrV (12 ks)
-5%
- Počet kusů: 12
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- 3 x 25 mm
- 3 x 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH3 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 3x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x42 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 42 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH2 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 2x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH1 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 1x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x65 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 65 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Aku ocasová pila 20V SET Powerplus POWDP25110
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák 7,2V Li-ion plus přísl. Powerplus POWX00410
-13%
| Napětí akumulátoru: | 7,2 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF485RFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita D-17572 vrták SDS-Plus D 30x400/460mm
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37172 brusný pás 76x533mm K40 5ks
-37%
Skladem - ihned k odběru
2 ks Bitů T15 25 mm Kreator KRT061510
-7%
Skladem - ihned k odběru
Vrták do dřeva 11x142 mm Kreator KRT010609
-8%
- Vrták do dřeva s centrovací špičkou, vhodný pro vrtání v tvrdém a měkkém dřevu, upínacích deskách, dýhovaném nábytku a překližce.
- Dvojitá šroubovice zvyšuje vrtací výkon a středicí hrot zajišťuje přesné navrtání materiálu a vykroužení čistého otvoru.
Skladem - ihned k odběru
2600 W úhlová bruska, 230 mm, obouručná FLEX L 26-6 230 230/CEE
-5%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G23-2 lišta 30cm 1.3mm 3/8" 46čl= old 165440-0, 958030661, 958500003, MR00288412
-35%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34176 špičák SDS-Max 300mm
-26%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34207 sekáč plochý SDS-Max 300x25mm
-31%
Skladem - ihned k odběru
Fzp 9001 řetěz pro pily fieldmann
-19%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 57
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 16"/405 mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, 20v li-ion, 4ah EXTOL INDUSTRIAL 8791842
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku, 125mm, 20v li-ion, industrial, bez baterie a nabíječky TOTAL TAGLI201258
- Baterie: 20V
- Kapacita baterie: 2000mAh
- Nabíjení baterie cca: 1h
- Otáčky: 3000-8500/min.
Skladem - ihned k odběru
Vrtáky, kombinovaná sada, 16ks TOTAL TACSDL11601
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: 6ks vrtáků do kovu: 2-8mm 5ks vrtáků do betonu: 4-5-6-8-10mm 5ks vrtáků do dřeva: 4-5-6-8-10mm
Skladem - ihned k odběru
Pistole vytlačovací, vaničková aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 88...
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 2,3kg
- Nabíjení baterie cca: 55min
- Rychlost posuvu: 50-560mm/min
Skladem - ihned k odběru
Korunka vykružovací diamantová, o 75mm, závit m14 EXTOL PREMIUM 8801878
-13%
- Info: max. otáčky 13 000 ot./minTechnické parametry: O 75mm, závit M14
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: hrubost diamantového zrna P35-40, baleno v plastové dóze
Skladem - ihned k odběru
Korunka vykružovací diamantová, o 65mm, závit m14 EXTOL PREMIUM 8801876
-11%
- Info: max. otáčky 13 000 ot./minTechnické parametry: O 65mm, závit M14
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: hrubost diamantového zrna P35-40, baleno v plastové dóze
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová pila ocaska USS 12-0 Güde 58608
-43%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/4" aku share20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL PREMIUM 8891812
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Pojistný ventil 15 bar, 1/4", CE 0036 2014/68/EU 2507215 Aircraft
-14%
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903031 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 115x22,2x...
-19%
- Technické parametry: O 115x22,2x2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 13200 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34182 špičák SDS-Max 400mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 5519 SF Pilové plátky NAREX
-7%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,27 mm
- Rozteč zubů: 1,9 mm
Skladem - ihned k odběru