Aku nářadí Condor
PodkategorieTlakový spínač CONDOR MDR 3/11, 16 – 20 A 210306
- Pracovní tlak: 4 - 11 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Max. příkon motoru: 7,5 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač CONDOR MDR 3/11, 10 – 16 A 210305
- Pracovní tlak: 4 - 11 bar
- Max. spínací proud: 16 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Max. příkon motoru: 4,5 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač CONDOR MDR 3/11, 6,3 – 10 A 210304
-2%
- Pracovní tlak: 4 - 11 bar
- Max. spínací proud: 10 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Max. příkon motoru: 4 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač CONDOR MDR 3/16, 10 - 16 A 2506307
-13%
- Pracovní tlak: 4 - 16 bar
- Max. spínací proud: 16 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Stupeň ochrany: IP54
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač CONDOR MDR 3/11, 4 - 6,3 A 210303
-13%
- Pracovní tlak: 4 - 11 bar
- Max. spínací proud: 6,3 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Max. příkon motoru: 2,2 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač CONDOR MDR 2/11 / 230 V 210302
- Pracovní tlak: 4 – 12 bar
- Max. spínací proud: 16 A
- Elektrické připojení: 230 V
- Max. příkon motoru: 2,2 kW
Není skladem
Náhradní kryt pro spínač CONDOR MDR 3 s počítadlem hodin 2506301
-3%
- Stupeň ochrany: IP54
Není skladem
Podobné produkty
Strojní svěrák 75 mm Güde 38318
-30%
- Šířka čelisti: 75 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GUDE®: 55120, 55190, 55191, 55192,
Skladem - ihned k odběru
Frézy tvarové do dřeva s sk plátky, sada 35ks EXTOL PREMIUM 44040
-27%
- Info: max. otáčky: 24 000ot./min.
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: stopka 8mm, v kovovém kufru
Skladem - ihned k odběru
RK ø 230×1.9×22.2 A 46Q-BFB 41 Řezný kotouč 2v1 pro řezání běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-20%
- ø kotouče: 230 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1,9 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita BO3711 Vibrační bruska s regulací 185x93mm,190W
-12%
- Příkon: 190 W
- Počet zdvihů: 4.000 - 11.000 min-1
- Počet úderů za minutu: 8.000 - 22.000 min-1
- Oscilační obvod (O): 2 mm
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G240 Kreator KRT232009
-15%
Skladem - ihned k odběru
Pilový řetěz SC52Dl 3/8
-3%
- Technická data:Pracovní délka (L1): 350 mmRozteč: 3/8"Tloušťka vodícího článku: 1,3 mmPočet článků: 52Popis:Pilový řetěz k vodicí liště 35 cm
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-29%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Brusné papíry EXPERT C470 s 8 otvory pro vibrační brusky 93 × 186 mm, P120, 10 ks BOSCH 2608900856
-38%
- Rozměr brusného papíru, šířka mm: 93
- Rozměr brusného papíru, délka mm: 186
- Rozměr brusného papíru mm: 93x186
- Zrnitost: 120
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 430w EXTOL CRAFT 407202
-28%
| Příkon: | 430 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Tavné tyčinky 7mm 12ks Kreator KRT310001
-3%
- Barva: Transparentní
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč celoobvodový 180mm PREMIUM Kreator KRT081103
- Rozměr: 180 x 30 x 2,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 60T Kreator KRT020417
-6%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 40T Kreator KRT020403
-3%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-08361-50 mazací tuk pro pneumatické nářadí 30g = oldP-08361
-12%
- Makita Mazací tuk na převodovky
Skladem - ihned k odběru
37-Bit Box 37dílná sada šroubovacích bitů a ořechů Industrial-CrV NAREX
-7%
- Množství v balení: 37 ks
- Upínání / stopka: C6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Proma PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
- PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
- Příslušenství:
- kleština (6 mm)
- 2x klíč
Skladem - ihned k odběru
Elektrody rutilové - J421 2,5 x 300 10 ks
-6%
- Elektrody rutilové - J421 pr. 2,5 x 300, 10 ks
Skladem - ihned k odběru
- Brusný papír 115x230 (suchý zip, 14 děr) pro PSM1011, WU641 zr.60
-21%
- Brusný papír pro FOS-450 zr. 60, 115x230 (14 děr)
Skladem - ihned k odběru
Ponorná pila 1 200W - SET Powerplus POWX0562
-13%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Otáčky naprázdno: 5.200 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 165x20x2,6mm - 24T
Skladem - ihned k odběru
HECHT 2439 - elektrická řetězová pila
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 17mm Kreator KRT502008
- Rozměr: 17 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 150 mm G240 Kreator KRT231009
-24%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 150 mm G80 Kreator KRT231005
-6%
Skladem - ihned k odběru