Aku nářadí Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Akumulátorová kmitací pila GST 12V-70 BOSCH 06015A1001
-12%
- Napětí akumulátoru: 12,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 1,5 kg
- Počet zdvihů při volnoběhu, od: 1.500 zdvihů/min
- Počet zdvihů při volnoběhu, až: 2.800 zdvihů/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-90 C BOSCH 06019K6004
-17%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 750 S BOSCH 0601394121
-12%
- Jmenovitý příkon: 750 WVolnoběžné otáčky, od: 2.800 ot/minVolnoběžné otáčky, až: 11.000 ot/minVolnoběžné otáčky: 2.800 – 11.000 ot/minZávit hřídele brusky: M14Ø kotouče: 125 mmHmotnost: 1,8 kgHodnota emise vibrací ah [Broušení povrchu (hrubování)]: 6,5 m/s²Nepřesnost K [Broušení povrchu (hrubování)]: 1,5 m/s²Hodnota emise vibrací ah [Broušení s brusným papírem]: 3,5 m/s²Nepřesnost K [Broušení s brusným papírem]: 1,5 m/s²Umístění (BE): Nová definice výkonu a obratnostiVýhody pro uživatele vč. přesvědčivých důkazů (BE): Lepší chlazení motoru umožňující dlouhodobou práciRozsah dodávky: Kartonová krabicePodsekce kategorie produktů: Úhlová bruskaRozměry balení (šířka): 124 mmRozměry balení (délka): 362 mmRozměry balení (výška): 123 mmRozměry balení (šířka × délka × výška): 124 x 362 x 123 mmRozměry nářadí (šířka): 73 mmRozměry nářadí (délka): 270 mmRozměry nářadí (výška): 100 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtáky vykružovací korunkové, 13 průměrů o 19-127mm EXTOL PREMIUM 8801605
- Info: optimální otáčky: průměry 64-76mm 950ot./min., průměr 89mm 800 ot./min., průměry 102-127mm 650 ot./min.
- Technické parametry: 13 průměrů O 19-127mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: O 19-22-25-32-38-44-51-60-67-73-82-102-127mm, výška korunky 25mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 180 mm G120 Kreator KRT231557
-4%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma RPI-451 Kožená zástěra
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CS 3635 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9040RF01 Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2600W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA6021C Úhlová bruska s elektronikou 150mm,1450W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1450 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5040RZ1 Úhlová bruska 125mm,SJS,1100W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS0600 Ruční kotoučová pila 270mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 270 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 101 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 71 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7101J Ruční kotoučová pila 190mm,1400W,Makpac
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 67 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV0600K Přímočará pila s regulací a předkyvem,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 23 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4326 Přímočará pila 450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF458Z Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR171Z Aku vrtací kladivo Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 1.2 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA452Z Aku úhlová bruska 115mm Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC353Z Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD022DSE Aku rázový šroubovák v tašce Li-ion 7,2V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 7.2 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. kroutící moment: | 22 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTD154Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 175 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP482Z Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR188Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR105DSAE Aku pila ocaska Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9903 Pásová bruska 533x76mm,1010W
-12%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 440 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás