Aku nářadí Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
AS 37-Li HYBRO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
T15-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-7%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5-SET HSS-G MSP Vybrušované vrtáky pro běžné každodenní vrtání do oceli NAREX
-7%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrták čtyřbřitý sds plus příklepový do betonu a zdiva, o 26x460mm, sk EXTOL PREMIUM 8801751
- Technické parametry: O 26x460mm, SK
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás ( 2360 x 12 x 0,5 mm, 4 TPI) pro Basa 3 / Basato 3
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 12 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 4
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás ( 1490 x 6 x 0,36 mm, 24 TPI) pro Basa 1 / Basato 1
-2%
- Délka pásu: 1490 mm
- Šířka pásu: 6 mm
- Tloušťka pásu: 0.36 mm
- Počet zubů na palec: 24
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18PD3-120SA17 aku 18V příklepová vrtačka + 1x 2Ah baterie + nabíječka + taška + sada bitů ...
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI RY18CS20A-0 aku 18V řetězová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 18 V
- Rychlost řetězu: 4,6 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach hoblovací nože PLM 1800 (sada 2 ks)
-2%
- Rozměry nože: 333 mm x 12 mm x 1,5 mmPřípadné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový pás (2360 x 15 x 0,5 mm, 4 TPI) pro Basa 3 / Bassato 3
-2%
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 15 mm
- Tloušťka pásu: 0.5 mm
- Počet zubů na palec: 4
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPCS 2630 řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem 25 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 0.75 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 25.4 cm3 |
| Délka lišty: | 30 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 305 x 30 x 3 mm, 48 Z ) pro HM 305 SL / HM 140 L
-2%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CS1300 elektrická okružní pila 190 mm
-2%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 68 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 41 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach AG780 elektrická úhlová bruska 125 mm
-2%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 780 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Pilový řetěz .325" 1,5 mm ( lišta 20" ) 78 článků pro PRCS 6250
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 500 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Spirálová míchací metla 120 mm pro PM 1200 / PM 1600
-2%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach BTS 700 pásová a kotoučová bruska
-2%
- Příkon: 250 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz, indukční
- Rozměr brusného kotouče: 125 mm
- Rozměr brusného pásu: 762 x 25,4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach PL 75 ponorná pila
-2%
- Příkon: 1600 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz, indukční
- Průměr kotouče: 210 mm
- Délka lišty: 0 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach sada kulatých brusných papírů pr. 215 mm zrnitost 180 pro DS 210 / DS 900/ DS 920 / DS ...
-12%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach sada kulatých brusných papírů pr. 215 mm zrnitost 150 pro DS 210 / DS 900/ DS 920 / DS ...
-12%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach sada kulatých brusných papírů pr. 215 mm zrnitost 100 pro DS 210 / DS 900/ DS 920 / DS ...
-13%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach sada kulatých brusných papírů pr. 215 mm zrnitost 80 pro DS 210 / DS 900 / DS 920 / DS ...
-2%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach BGS 700 kombinovaná kotoučová a pásová bruska
-2%
| Příkon: | 370 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 305 x 30 x 3 mm, 60 Z ) pro HM 305 SL / HM 140 L
-2%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás