Aku nářadí Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Brusný pás 915 x 100 mm - K 80 k bruskám BTS a GBTS Güde 41152
-33%
- Zrnitost: K 80
- Délka pásu: 915 mm
- Šířka pásu: 100 mm
- Obsah balení: 1 ks
Skladem - ihned k odběru
ÚPRAVNÁ JEDNOTKA 1/2" Güde 41079
-19%
- Přípojný závit: 1/2'' vnitřní
- Přípojný závit: 1/2'' vnitřní
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 95
- Výška sestaveného zařízení v mm: 235
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891838, bruska úhlová aku share20v, 115mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PRE...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791800
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - ihned k odběru
150×22 80 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-3%
- ø kotouče: 150 mm
- Zrnitost: R80
Skladem - ihned k odběru
Pojistný kroužek pro AD 15 2150115 Aircraft
-10%
- Průměr trubky: 15 mm
Skladem - ihned k odběru
Hadicová vsuvka 13 mm, 1/2" AG 2200180 Aircraft
-26%
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-17%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 350w EXTOL CRAFT 410130
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska na řetězy 220W Powerplus POWXG1066
-10%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 180 W
- Otáčky naprázdno: 6.300 min⁻¹
- Průměr kotouče: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-10%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G80 Kreator KRT220005
-16%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm 40T Kreator KRT020427
-27%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-18%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891820
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
SADA FRÉZ K HORNÍ FRÉZCE Güde 58315
-31%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 88
- Výška sestaveného zařízení v mm: 49
- Délka sestaveného zařízení v mm: 168
Skladem - ihned k odběru
Regulátor tlaku s filtrem, manometrem a přim. oleje EXTOL PREMIUM 8865105
-7%
- Max. pracovní tlak: 8bar (0,8MPa)
- Max. teplota vzduchu: 60°C
- Nádobka: 90ml, pro nečistoty a kondenzát a 90ml, pro olej
- Typ koncovky: závit G 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá, 6mm, 500w EXTOL INDUSTRIAL 8792210
-26%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 28000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5000 PRO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.1 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
EBU 230-26 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
EPL 12-7 BE Přímočará pila NAREX
-7%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
SG-EPL 120 Vložka proti třepení materiálu NAREX
-4%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SFI Pilové plátky NAREX
-44%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
54-Bit Box M 54dílná sada bitů s magnetickým organizérem NAREX
-36%
- Množství v balení: 54 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru