Aku nářadí Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
VeGA 80CS14
| Napětí akumulátoru: | 80 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6656 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 55 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lišta - 38cm solo by AL-KO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Univerzální kryt řetězu solo® by AL-KO
- Univerzální plastový kryt řetězu v rozměru 45 x 19 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
BKS 3835 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 37 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta k minipile AL-KO CSM 1815 18V
- Náhradní lišta k akumulátorové minipile AL-KO CSM 1815 18VOriginální vodící pišta k minipile AL-KO CSM 1815 18V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach C-AG125-X 20 V IXES aku úhlová bruska (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Typ motoru: aku 20 V
- Otáčky: 2500-10000 ot/min
- Průměr kotouče: 125 mm
- Vřeteno: M14
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada vzduchového nářadí 7-dílná 2102007 Aircraft
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191X04-8 řetěz pilový 45cm 1.1mm 0.325" .043" 70čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-68127 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 5x50/110mm
-22%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Sada brusných pásů (3 ks, 914 x 100 mm, zrnitost 120 ) pro BTS 900 / BTS 800
-2%
- Rozměr brusného pásu: 914 x 100 mm
- Zrnitost: 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nástavec párový pro polyfúzní svářečku, ⌀25mm EXTOL PREMIUM 8897211C
- Info: dvojitá teflonová antiadhezní vrstva, včetně šroubků
- Technické parametry: ⌀25mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nástavec párový pro polyfúzní svářečku, ⌀20mm EXTOL PREMIUM 8897211B
- Info: dvojitá teflonová antiadhezní vrstva, včetně šroubků
- Technické parametry: ⌀20mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nástavce párové pro polyfúzní svářečku, sada 3ks, ⌀20-25-32mm EXTOL CRAFT 419320A
- Technické parametry: ⌀20-25-32mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: teflonová antiadhezní vrstva
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Metla pro stavební míchadla, m14, ⌀120mm EXTOL PREMIUM 8890600P
- Technické parametry: M14, ⌀120mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka 600mm, pro míchadlo 8890600
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kleštiny, sada 8ks, ⌀1-1,6-2-2,3-3-2x3,2mm, hlavice m8×0,75 EXTOL CRAFT 404191
- Technické parametry: ⌀1-1,6-2-2,3-3-2x3,2mm, hlavice M8×0,75
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tělo ⌀4,8mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Záhlubník kuželový 90°, o 25mm, hss-4241 EXTOL PREMIUM 8801172
- Materiál: HSS-4241
- Technické parametry: O 25mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: hlava se třemi břity a stopka s 1/4" šestihranem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hadice vzduchová spirálová pu s mosaznými rychlospojkami, 1/4", vnitřní ⌀6mm, l 8m EXTOL PREMIUM ...
- Info: max. provozní tlak 15bar
- Technické parametry: 1/4", vnitřní ⌀6mm, L 8m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 50x686 pro BKLP-1500 zr.100
-11%
- Brusný pás 50x686 pro BKLP-1500 zr.100Vhodný pro broušení za sucha. Vlastnosti
- vhodný na brusku BKLP-1500 provedení bez děr podklad - plátno posyp – korund (polootevřená struktura) pojivo – syntetická pryskyřice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HG 35 dvoukotoučová bruska/leštička se systémem Flexidrive
-2%
| Příkon: | 120 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 75 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach BG 200 W bruska na suché i mokré broušení
-2%
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ano |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 210 x 30 x 2,4 mm, 36 Z ) pro PL 75 / HS 81 S / HS 80 / HM 210 L
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 46mm, l 62mm, crmov FORTUM 4703046
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 46mm, L 62mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
QS-DRILL Upínací hlava Quick-System NAREX
- Rozsah sklíčidla: 1,5–13 mm
- Upínání / stopka: QUICKSYSTEM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás