Aku nářadí Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 763238-5 sklíčidlo 1/2" 0,8 - 10mm pro DF332D, HP332D
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 194578-4 sklíčidlo SDS-Plus rychloupínací pro HR3210FCT = old125420-8
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-65953 kotouč řezný nerez 115x1.0x22.23mm
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-74027 děrovka do zdiva 82mm SDS-Plus cpl.
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Svěrák pod vrtačku, 100mm EXTOL CRAFT 80210
- Technické parametry: 100mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: výška čelistí 22mm, rozteč otvorů pro uchycení 134mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2ks Cobalt vrták do kovu 1,5x40 mm Kreator KRT011502
-11%
- Délka vrtáku: 40 mm
- Průměr vrtáku: 1,5 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 194041-7 sklíčidlo 1,5 - 13mm s ozubeným věncem komplet, s adaptérem pro upnutí SDS-Plus
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, bez baterií a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791256
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah, bez baterie a nabíječky EX...
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sanační bruska s variabilními otáčkami pro bezprašné broušení až do rohů, 125 mm FLEX LDE 16-8 12...
-2%
- Ø kotouče125 mmPočet otáček při chodu naprázdno4500-7800 ot/minPříkon1600 WVýkon950 WUpnutí nástrojeM 14Délka kabelu4,0 mHmotnost3,1 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Výkonná excentrická bruska s regulací otáček, 150 mm FLEX ORE 5-150 EC Set 230/CEE
-6%
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinované aku-vrtací kladivo 18,0 V FLEX CHE 18.0-EC C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Kombinované |
| Síla úderu: | 1.7 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JS 18.0-EC C
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PR00000034 tryska svařovací 8x65mm pro HG5030K/HG6030K/HG6031VK/HG6531CK
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 25/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 14/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 14 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72291 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 24Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč rašplový na dřevo, o 125x3x22,2mm, hrubý sek EXTOL PREMIUM 8803705
- Info: max. otáčky 13 000 ot./min.
- Technické parametry: O 125x3x22,2mm, hrubý sek
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč celoobvodový 115 x 22,23 x 7mm LCR Laser-cut L00101
-9%
- Průměr kotouče: 115 mm
- Výška segmentu: 7 mm
- Upínací otvor: 22,23 mm
- Řezný typ: celoobvodový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1600 W leštička za mokra s PRCD - ochranným spínačem, 130 mm FLEX LW 1202 SN 230/CEE-PRCD
-2%
| Průměr kotouče: | 132 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1600 W |
| Max. otáčky: | 1750 min-1 |
| Váha: | 4.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová bruska na trubky a pásový pilník TRINOXFLEX v sadě FLEX BRE 8-4 INOX Set 230/CEE
-2%
- Příkon 800 WVýkon 325 WRychlost pásu 3-8 m/sRozměry pásu 533 x 4 / 9 / 30 mmMax. Ø trubky 50 mmOtáčky při chodu naprázdno 1400-4000 ot/minDélka kabelu. 4,0 mHmotnost 2,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sanační bruska na plochy, 180 mm FLEX LD 24-6 180, Kit Turbo-Jet
- Ø kotouče 180 mmOtáčky při chodu naprázdno 6500 ot/minPříkon 2400 WVýkon 1450 WUpnutí nástroje M 14Délka kabelu. 4,0 mHmotnost 6,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-48000 vrták SDS-Plus V-plus 18x150/200mm = oldP-02646
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-47802 vrták SDS-Plus V-plus 14x160/210mm = oldP-29561
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás