Aku nářadí Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Excentrická bruska ESS 150 Komposit PRO 2403450 Aircraft
- Max. provozní tlak: 6,3 bar
- Spotřeba vzduchu: 350 l/min
- Max. výška zdvihu: 5 mm
- Průměr brusného kotouče : 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 1 220 × 100 mm, P 24 zirkon BP1220100024Z BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 1 220 × 150 mm, P80 korund BP1220150080K Holzstar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusný pás 1 220 × 150 mm, P60 korund BP1220150060K Holzstar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sací a ofukovací pistole SBP – sada 2102100 Aircraft
- Pracovní tlak: 6,3 bar
- Průměr trysky: 4,5; 6; 8; 15 a 18 mm
- Vibrace: 0,4 m/s²
- Hladina akustického tlaku LpA: 97 dB(A)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PU tlaková hadice Flexair 50 m, Ø 6/10,7 mm 2105450 Aircraft
-12%
- Max. provozní tlak: 20 bar
- Vnitřní průměr: 6 mm
- Vnější průměr: 10,7 mm
- Délka: 50 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Závitová spojka (nipl) G1/4" x G3/8" 2200124 Aircraft
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hadicová vsuvka 9 mm, 1/4" AG 2200176 Aircraft
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hadicová vsuvka 6 mm, 1/8" AG 2200172 Aircraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rychlospojka s hadicovou vsuvkou 6 mm 2200021 Aircraft
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Spirálová PU hadice 10 m, Ø 8 mm, 8 bar 2115610 Aircraft
- Max. provozní tlak: 15 bar
- Vnitřní průměr: 8 mm
- Vnější průměr: 12 mm
- Délka: 10 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové vrtací kladivo s SDS plus GBH 187-LI BOSCH 0611923021
-12%
- Jmenovité otáčky, od: 0 ot/min
- Jmenovité otáčky, až: 980 ot/min
- Jmenovité otáčky: 0 – 980 ot/min
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila ocaska jednoruční aku, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL CRAFT 402454
- Baterie: 20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 1,5kg
- Kapacita baterie: 2Ah
- Kmity: I. 0-1500/min II. 0-3000/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz Oregon 21BPX078X
- Vhodný pro pilu: VeGA TCS5600 PRO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9020RFK Úhlová bruska s elektronikou a kufrem 230mm,2200W
-18%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9557HNRG Úhlová bruska 115mm,840W
-12%
| Příkon: | 840 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198885-7 spojka vodící lišty=oldP-20177
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF453SYEL Aku vrtací šroubovák se svítilnou Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF482RFJ1 Aku vrtací šroubovák se svítilnou 3x Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF012DSE Aku vrtací šroubovák 7.2V Li-ion
-12%
| Napětí akumulátoru: | 7.2 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 6 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR171RTJ Aku vrtací kladivo Li-ion LXT 18V/5,0Ah, Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR140DZ Aku vrtací kladivo Li-ion CXT 12V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 1 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR166DZ Aku vrtací kladivo Li-ion CXT 10,8/12V, bez aku Z
-17%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 1.1 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA506Z Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás