Aku nářadí Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Proxxon Brusný pás z ušlechtilého korundu - zrnitost 120
-4%
- Brusný pás z ušlechtilého korundu 10 x 330 mm na tkaninovém podkladu odolném roztržení.
- Na broušení kovů, neželezných kovů, dřeva a plastů.Zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický zahradní set „2 v 1“ Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 800 W/P1Délka řezu vyvětvovače: 170 mmDélka střihu nůžek: 350 mmVáha: 10.82 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 164095-8 doraz 5704R, 5008MG, SS610, HS630, HS300 HS003G
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučové pily 5604R, 5704R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
900 W úhlová bruska, univerzálně použitelná, 125 mm FLEX LE 9-11 125 L-Boxx 230/CEE
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1400 W INOXFLEX, specialista pro ušlechtilou ocel a legované oceli, 125 mm FLEX LE 14-7 125 INOX ...
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 7500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2100 W úhlová bruska, 230 mm, obouručná FLEX L 21-6 230 230/CEE
-2%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2100 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SUPRAFLEX, speciální bruska na lakované povrchy, dřevo, kámen a kov FLEX SE 14-2 150 Set 230/CEE
-5%
- Max. Ø unášecího kotouče 150 mmOtáčky při chodunaprázdno 600-2100 ot/minPříkon 1400 WVýkon 880 WUpnutí nástroje M 14Rozměry (d x š x v) 365x200x120 mmDélka kabelu 4,0 mHmotnost 2,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Leštička na malé plochy FLEX PE 8-4 80 230/CEE
-8%
- Max. Ø leštícího nástroje 80 mmMax. Ø unášecího kotouče 75 mmOtáčky při chodunaprázdno 1300-3900 ot/minPříkon 800 WVýkon 350 WUpnutí nástroje M 14Délka kabelu 4,0 mHmotnost 1,8 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-61020 sekáč plochý SDS-Plus 250x80mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11405 vrták SDS-Max 20x200/340 (čtyřbřitý)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdmb 200171-e modelář. bruska fieldmann
-33%
| Příkon: | 175 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 35000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9023 řetěz pro fzp 2005 fieldmann
-19%
- Náhradní řetěz
- Fieldmann FZP 9023Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 56
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10352-55ar aku vrtačka fieldmann
-32%
| Napětí akumulátoru: | 14.4 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdak 901503 sada přísluš.kompr fieldmann
-49%
- Sada příslušenství 5 kusů
- Pistole na huštění pneumatik s manometrem
- Adaptéry a jehla na nafukování hraček - 3ks
- Spirálová PU hadice 5m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9020-b lišta 40cm, 0.325 fieldmann
-27%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9020-BDélka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 0,058´ / 1,5 mm
- Dělení řetězu 0,325´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200805-e přímočará pila fieldmann
-31%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10253-a aku vrtačka fieldmann
-42%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70115-a 20v vrtačka fieldmann
-32%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduk 70305-0 20v kotouč. pila fieldmann
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201302-e kotouč.pila+laser fieldmann
-30%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdbp 200901-e pásová bruska fieldmann
-44%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 255 x 30 mm - 40z Güde 55264
-24%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada hadicových spon, 4dílná Güde 41070
-26%
- Průměr hadice: 8-16 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 27
- Výška sestaveného zařízení v mm: 11
- Délka sestaveného zařízení v mm: 25
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada hadicových vsuvek 9 mm s vnějšímii závity 1/4", 2dílná Güde 41060
-25%
- Průměr hadicové vsuvky - přípojný závit: 9 mm - 1/4'' vnější
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 14
- Výška sestaveného zařízení v mm: 37
- Délka sestaveného zařízení v mm: 16
Skladem - do 3-5 dnů u Vás