Aku nářadí Black+decker
PodkategorieBlack+decker Stříkací sada Black & Decker, 6ks
- Obsah stříkací sady:Ofukovací pistole
- Hustič pneu s manometrem
- Sada trysek pro různé druhy ventilů 3 ks
- Spirálová hadice 5 m s rychlospojkou (universal DIN)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Black+decker Stříkací sada Black & Decker - spodní nádobka, 5ks
- Obsah stříkací sady: Ofukovací pistole
- Hustič pneu s manometrem a výpustným tlačítkem
- Stříkací pistole na barvu s dolní kovovou nádobkou 1 l a tryskou 1,5 mm
- Stříkací pistole na kapaliny s nádobkou 1 l
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Black+decker Stříkací sada Black & Decker - horní nádobka, 5ks
- Obsah stříkací sady:Ofukovací pistole
- Hustič pneu s manometrem a výpustným tlačítkem
- Stříkací pistole na barvu s horní plastovou nádobkou 0,5l a tryskou 1,5 mm
- Stříkací pistole na kapaliny s nádobkou 1 l
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Kotouč brusný Rhodius 125x6mm
- Kvalitní kotouč Německé kvalityTloušťka kotouče: 6mmPrůměr kotouče 125mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H11-5 řetěz pilový 35cm 1.3mm 3/8" .050" 52čl LP Makita = old 958492052, 531492652, 511...
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19021 sekáč plochý SDS-Plus 400x20mm
-32%
Skladem - ihned k odběru
Řetěz 40 cm 3/8", 57, 1,3 mm
-3%
Skladem - ihned k odběru
Fzp 70105-0 20v mini pila fieldmann
-89%
- - bezuhlíkový motor
- - délka lišty 125 mm
- - automatická olejová pumpa
- - rychlost řetězu 8,5 m/s–11 m/s
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará s laserem a světlem, 800w EXTOL PREMIUM 8893103
-15%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
EKS 2000/35 AL-KO
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.8 kg |
Skladem - ihned k odběru
CC 16-B 16 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-25%
- Rozsah sklíčidla: 3–16 mm
- Upínání / stopka: Upínací kužel B 16
Skladem - ihned k odběru
SBN 18014 SF Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,27 mm
- Rozteč zubů: 1,4 mm
Skladem - ihned k odběru
Pojistný ventil 11 bar, 1/4", TÜV 220211 Aircraft
-15%
- Průměr: 6 mm
- Max. tlak: 11 bar
- Max. průtok: 2513 l/min
- Připojovací závit: 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Brusný papír NAREX BP-EBV 115×228 P60 FF
-27%
- Rozměr: 115×228 mm
- Zrnitost: 60Množství v balení: 10 ks
Skladem - ihned k odběru
Oblouková metla NAREX RS2 120×600 M14
-2%
- Upínání / stopka: M14ø vnější: 120 mm
- Max. hmotnost materiálu: 20–40 kg
Skladem - ihned k odběru
Makita GA6021 Úhlová bruska 150mm,1050W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1050 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-25074 sekáč plochý SDS-Plus 20x250mm=altD-08729 STOP
-53%
Skladem - ihned k odběru
Diamantový dělicí kotouč Standard for Ceramic BOSCH 2608602541
-12%
- Průměr mm: 350Průměr otvoru mm: 30,00/25,40*Šířka (mm): 2,0Výška segmentu mm: 7X-LOCK: neZvýraznění výhody (krátké): Spolehlivé řezání dlaždicText s tvrzením o výkonnosti: Spolehlivé řezání dlaždic(Verze), klíčový důvod RTB: Celoobvodový řezný okraj umožňuje dosahovat přesných výsledků se všemi typy dlaždic.Specifický důvod RTB1: Vysoké standardy kvality zajištěné centrem kompetencí firmy Bosch ve ŠvýcarskuMateriál: Zdivo
Skladem - ihned k odběru
Plochý řezný kotouč Standard for Inox systému X-LOCK, 125×1×22,23 mm BOSCH 2608619262
-33%
- Specifikace: WA 60 T BF
- Průměr mm: 125
- Průměr otvoru mm: 22,23
- Silné mm: 1,0
Skladem - ihned k odběru
Vibrační Delta bruska 160W SKIL 7261AA
| Výkon: | 160 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 151 x 102 |
| Rychlost kmitání: | 29000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CTM1016 - Přímá bruska 10,8V - 1,5Ah
-11%
| Včetně příslušenství: | Ano |
|---|---|
| Váha: | 1.17 kg |
Skladem - ihned k odběru
Diy DY 11520 (115x2,0) - Kotouč řezný na ocel (10)
-3%
- DY 11520 (115x2,0) kotouč řezný na ocel (10)
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní s pomaloběžným kotoučem, 250w EXTOL CRAFT 410133
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 40 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ano |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Kleština s upínací maticí NAREX UK 6.35
-10%
- ø upínacího otvoru: (1/4") 6,35 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita E-00402 kotouč brusný nerez X-Lock 125x6x22.23mm
-26%
Skladem - ihned k odběru
Vibrační bruska 330 W Powerplus POWX0441
-12%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 330 W
- Otáčky naprázdno: 6.000 - 11.000 min-1
- Oscilační rychlost: 12.000 - 22.000 min-1
Skladem - ihned k odběru
Makita 196306-3 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm rychloupínací = old766004-9
-12%
Skladem - ihned k odběru