91dílná sada vrtacích a šroubovacích bitů Premium X-Line BOSCH 2608P00235
-12%
Bosch
Ikona lidí
Zakoupilo již více než
1500 spokojených zákazníků
Ikona peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dnů
Dostupnost Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pobočka Praha 8 - Palmovka ve středu 20.05.
Pobočka Řevnice v úterý 19.05.
Externí sklad Skladem
Kód produktu 2608P00235
EAN 3165140882828
Výrobce Bosch
Naše VIP cena:
Množství:
Technická data:
  • Obsah: 1 LED kapesní svítilna
  • 1 nastavitelný klíč
  • 6 vrtáků do betonu, Ø 4/5/6/6/8/10 mm
  • 8 vrtáků do kovu HSS-G
  • Ø 2/2/2.5/3/3/4/5/6 mm
  • 8 vrtáků do dřeva, Ø 3/4/5/6/6/7/8/10 mm
  • 8 nástrčných klíčů, 6/7/8/9/10/11/12/13 mm
  • 18 šroubovacích bitů L = 50 mm
  • PH 0/1/2/2/3
  • PZ 0/1/2/2/3
  • S 5/6
  • T 15/20/20/25
  • H 5/6
  • 39 šroubovacích bitů L = 25 mm
  • PH 0/0/1/1/2/2/2/2/3/3/3
  • PZ 0/0/1/1/2/2/2/3/3/3
  • S 5
  • T 10/10/10/15/15/15/20/20/20/25/25/25/30/30/40
  • H 5/6
  • 1 rychlovýměnný univerzální držák, magnetický
  • 1 záhlubník
  • Rozměr d: 320 mm
  • Rozměr š: 75 mm
  • Rozměr v: 235 mm
  • Hmotnost: 1,874 kg
  • Původ: Čína
  • Podobný obrázek: ne
  • Výrobní text: 91dílná sada vrtacích a šroubovacích bitů Premium X-Line
  • Rozměry (dxšxv): 320 x 75 x 235 mm
Popis:
Podobné produkty
Sada vrtáků a bitů 204 ks Kreator KRT012803
-12%
  • Tato rozsáhlá sada bitů a vrtáků KRT012803 Kreator má 204ks vrtáků a šroubovacích bitů.
  • Jedná se o základní sadu, která by neměla chybět v žádné domácnosti.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
27dílná sada šroubovacích bitů a ráčen BOSCH 2607017160
-12%
  • Obsah: 19 šroubovacích nástavců s barevným značenímL = 25 mmPH 1/2/2/3, PZ 1/2/3,S 4/5/6, T 10/15/20/25/30HEX 3/4/5/65 maticových nástavců s těmito šířkami otvorů: 6/7/8/10/13 mm1 ráčna (otáčení vpravo/vlevo)1 univerzální magnetický držák Quick-Change1 adaptér pro maticové nástavceZobrazit obsah: 10 × 2 607 017 160Balení: Plastová kazeta bez eurootvoru pro zavěšeníRozměr d: 120 mmRozměr š: 89 mmRozměr v: 33 mmHmotnost: 0,33 kgPůvod: VietnamPodobný obrázek: neRozměry (dxšxv): 120 x 89 x 33 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-58877 sada bitů a vrtáků 42 ks v plastovém kufru
-12%
  • vrtáky HSS těchto průměrů: 2,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 mm, všechny s úchycením 1/4"magnetický držák bitů 1/4 "adaptér 1/4 " na 1/4 "praktický držák bitů s možností zavěšení na opasek kalhotnástrčkové klíče délky 38 mm těchto průměrů: 5.0 / 6.0 / 7.0 / 8.0 / 10.0 / 11.0 / 13.0 mmbit Ph2/100 mmbit Pz2/100 mmbity Torx 1/4 " délky 45 mm (T10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, 45.)bity inbus 1/4 " délky 45 mm (H3, H4, H5, H6.)bity Ph 1/4 " délky 45 mm (Ph0, Ph1, Ph2, Ph3.)bity Pz 1/4 " délky 45 mm (Pz0, Pz1, 3 x Pz2, Pz3.)bity drážkové 1/4 " délky 45 mm (SL 4 x 0,5, SL 5,5 x 0,8, SL 6,5 x 1,2.)vše přehledně uloženo v plastovém zavíracím kufříku s okénkem
Makita B-66880 sada torzních bitů 1/4" IMPACT BLACK 35 ks v plastové krabičce
-12%