20 ks Pilových plátků kombinované užití Kreator KRT041100
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | KRT041100 | EAN | 5400338054129 | ||||
| Výrobce | Kreator | ||||||
Technická data:
- Typ uchycení : T
Popis:
- SADA PILOVÝCH PLÁTKŮ OBSAHUJE: 3ks použití dřevo 100mm / 6 3ks použití dřevo 100mm / 10 2ks použití dřevo 100mm / 6 3ks použití tvrdé dřevo 100mm / 6 1ks použití tvrdé dřevo 100mm / 10 3ks použití laminát 100mm / 10 3ks použití kov 75mm / 12 1ks použití hliník 100mm / 8 1ks použití keramika 75mm / 30
Podobné produkty
Sada pilových plátků NAREX SET SBN 5
-41%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily-mix, sada 5ks, bi-metal, hss, hcs EXTOL PREMIUM 8805100
-38%
- Info: úchyt BOSCH
- Materiál: Bi-metal, HSS, HCS
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Sada pilových plátků k přímočaré pile STS 18-0, 5dílná Güde 58156
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 70
- Výška sestaveného zařízení v mm: 2
- Délka sestaveného zařízení v mm: 100
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
10 ks BD Pilových plátků kombinované užití Kreator KRT045090
-9%