2 ks Pilový plátek pro dřevo 100/6 Kreator KRT041002
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | KRT041002 | EAN | 5400338046179 | ||||
Popis:
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na dřevo, které jsou kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Použijte je pro přesné řezání měkkého dřeva.
- Mají délku 100 mm, 6 zubů na palec (TPI) a T upínání.
Podobné produkty
SBN 754 MR Pilové plátky NAREX
-7%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 9522 FC Pilové plátky NAREX
-40%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,2–3,2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 2304 MR Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,7 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
SBN 1304 MR Pilové plátky NAREX
-28%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm