



| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 600 m2 |
| Pojezd: | Ne |
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
V denně aktualizované nabídce naleznete tisíce výrobků z kategorie ruční nářadí. Vrtačky, brusky, hoblíky, pily, kladiva, frézy, AKU nástroje, svářecí techniku a další nářadí kategorie profi i hobby.
Nabízíme výhradně značkové ruční nářadí renomovaných a osvědčených značek Narex, Makita, Bosch, DeWALT, Dolmar, Metabo, Hawera, Hitachi, Protool a několika desítek dalších. Pro většinu značek zajišťujeme záruční i pozáruční servis.
Prodejem a servisem ručního nářadí i zahradní techniky se zabýváme již od roku 1990. Díky prodeji na splátky je špičkové ruční nářadí dostupné opravdu všem. Objednávky v hodnotě nad 3000,- Kč mají dopravu zdarma. Nejprodávanější ruční nářadí si můžete prohlédnout v naší kamenné prodejně, kde vám rádi poradí zkušení prodejci.